Nie siedź w domu, jedź na ryby [Podcast]

Łączy turystykę, rekreację i sport. W Polsce uprawia je blisko milion osób, które rocznie na swoje hobby wydają prawie 2 mld zł. Wędkarstwo.

Prawie 30 lat temu zaczął produkować sztuczne przynęty, z wykształcenia ichtiolog. Zwiedził cały świat, bo dziś na całym świecie sprzedaje swoje produkty. Piotr Piskorski, Salmo. Trudno o lepszą osobę, która mogłaby opowiedzieć, jak hobby połączyć z biznesem. Dziś biznes można też prowadzić w sieci. Dlatego kolejnym moim gościem jest Tomasz Lewandowski, którego wędkarskie przygody (Fishing with Ace) oglądają w internecie rzesze nie tylko wędkarzy.

Jak zacząć łowić ryby? Jak się nauczyć tego rzemiosła lub sztuki? Zapraszam do wysłuchania kolejnego gościa podcastu – Sebastian Kalkowski z firmy przewodnicywędkarscy.pl opowie, jak, gdzie i kiedy. A dlaczego? Kolejnym naszym rozmówcą jest Norbert Stolarczyk, który kilka lat temu postanowił pomóc innym niepełnosprawnym. Dziś zmienia ich życie, wyciągając nieaktywne osoby z domu nad wodę. Pokazując wędkarskie emocje, zaraża wędkarskim sportem, czyli „Wędkarze bez barier”.

Archiwalne odcinki Pulsu Biznesu do słuchania na www.pb.pl/dosluchania oraz w aplikacjach podcastowych, np. Spotify, Lecton czy iTunes.

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 alepp

Gracja za Temat !

! Odpowiedz
2 20 tryby

Siedziałem czasem na rybach, aby się wyciszyć i odpocząć. Zarzucałem wędkę bez przynęty. Kiedyś dałem przynętę i złapałem rybę. Patrząc, jak się męczy na haczyku stwierdziłem, że to "sport" nie dla mnie. Co innego łowić, żeby mieć co jeść, a co innego kaleczyć te stworzenia "dla sportu".

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 9 panguzik

Wędkarstwo to nie tylko sport ale i sposób na biznes . Turystyka wędkarska to potężny przemysł w całej Skandynawii , i chyba jedyna gałąż turystyki w której Polska mogła by być potęgą ( ciepłe góry i zimne morze turystów nie przyciągną a tysiące Polskich jezior już tak ) Tylko problem polega na tym że wędkarstwem w Polsce " kręci " Polski Związek Wędkarski , który jest przechowalnią komuchów żródłem niewyobrażalnych kokosów dla wierchuszki ( parset milionów zł roczny budżet ) a wody są doprowadzone do stanu katastrofalnego ( odłowy sieciowe , tzw zarybienia na papierze itp patologia )

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
10 26 chytrus

Super hobby, wbijanie zwierzętom haków w pysk. Nie szanuję.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne