"Newsweek": Duda jeździł do Poznania za państwowe pieniądze

2015-08-23 20:55
publikacja
2015-08-23 20:55
Newsweek

"Newsweek" twierdzi, że dotarł do dokumentów stawiających w niekorzystnym świetle prezydenta Dudę. Chodzi o okres, gdy Andrzej Duda będąc posłem wykładał na poznańskiej Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji. Do Poznania miał jeździć za pieniądze podatników.

/ fot. Andrzej Iwanczuk / EastNews

Tygodnik opublikował na swoich stronach internetowych artykuł, w którym zarzuca obecnemu prezydentowi, że z kasy Sejmu na przeloty i przejazdy do Poznania oraz noclegi otrzymał około 11 tysięcy złotych. "Newsweek" przypomina, że Duda był posłem z Krakowa i w Poznaniu nie miał biura poselskiego. Mimo to odbywał podróże służbowe do Wielkopolski, głównie w weekendy. Andrzej Duda za każdym razem miał deklarować: wizyty w Poznaniu miały związek z wykonywaniem mandatu posła.

Jeszcze w trakcie kampanii wyborczej Andrzej Duda był atakowany za to, że prowadził zajęcia w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji, chociaż w tym samym czasie przebywał na urlopie bezpłatnym jako wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Newsweek/IAR/jp/K.P.

Źródło:IAR
Tematy
Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Tanie konto osobiste z kontem oszczędnościowym.

Advertisement

Komentarze (192)

dodaj komentarz
~olo
To nieprawda Duda chodzi do kościoła i Polaków by nie oszukał,św.komunie trzymał w rękach więc ręce ma czyste,z biskupami jest za panbrat prawie święty człowiek NIEMOŻLIWE
~miro
wczoraj ryżyo-lawiranckie medium (tvn24) cały dzien POkazywało na pasku jak to Duda wyłudził pieniądze
~Ktoś
PO idzie na dno przygniatane kolejnymi aferami i wyłudzeniami. Potwierdza to ten rozpaczliwy atak na Prezydenta Dudę który wystosował dyżurny wazeliniarz. I dobrze, ludzie nie są głupi. Jeszcze kilka takich ataków i na lewicową PO będą głosować tylko byli wyborcy SLD.....
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~sad
Niemiecka racja stanu w natarciu.
~SONDA
Czy Tomasz Lis znajdzie nową pracę po wyborach?

Zielony - Tak
Czerwony - Nie

(sonda niesponsorowana przez ludzi płacących abonament radiowo-telewizyjny)
~Oleś
Newsweek - gazeta niemiecka. Niemcy nie lubią Dudy, bo Duda dba o interesy Polski a nie robi tego co mu Angela każe. Wszystko ładnie się układa w całość.... ale jak może być inaczej jak większość polskojęzycznych gazet dzięki PO jest w rękach Niemców?
~aha
typowa logika PiS - "kradnie, więc to znaczy, że jest swój i dba o interesy Polski" :))

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki