REKLAMA

Netflix wprowadza reklamy. Nowy pakiet będzie tańszy

2022-10-14 09:20
publikacja
2022-10-14 09:20

Netflix od 3 listopada wprowadza tańszy pakiet subskrypcji. Nowa opcja będzie zawierać 15- i 30-sekundowe reklamy trwające kilka minut. Spoty będą wyświetlane przed i w trakcie oglądania materiałów. 

Netflix wprowadza reklamy. Nowy pakiet będzie tańszy
Netflix wprowadza reklamy. Nowy pakiet będzie tańszy
fot. Tama2u / / Shutterstock

Decyzja w końcu zapadła. Fraza "Netflix z reklamami" była odmieniania w ostatnich miesiącach przez wszystkie przypadki. Od 3 listopada serwis zaoferuje nową opcję subskrypcji. Będzie to tańsza wersja pakietu o nazwie "Podstawowy z reklamami" dostępna za 6,99 dolarów miesięcznie (ok. 34,40 zł) w USA. Widzowie w Niemczech będą mogli skorzystać z tej oferty za 4,99 euro (ok. 24 zł). 

W ramach nowego pakietu użytkownicy otrzymają dostęp do filmów, seriali oraz innych materiałów, w których pojawią się reklamy. Ich emisja będzie trwać od 4 do 5 minut reklam na godzinę. Spoty będą pokazywane przed materiałem oraz w jego trakcie. Netflix zapowiedział również, że widzowie, którzy wykupią najtańszy plan, nie będą mogli ściągać filmów i seriali na urządzenia mobilne.

Początkowo nowy pakiet Netfliksa z reklamami będzie dostępny w 12 krajach na świecie. Z tańszej opcji subskrypcji od 3 listopada będą mogli skorzystać mieszkańcy:

 • Stanów Zjednoczonych,
 • Australii,
 • Brazylii,
 • Kanady,
 • Francji,
 • Niemiec,
 • Włochy,
 • Japonii,
 • Korei Południowej,
 • Meksyku,
 • Hiszpanii,
 • Wielkiej Brytanii.

"Wierzymy, że dzięki temu rozwiązaniu będziemy w stanie zapewnić odpowiedni abonament i cenę dla każdego fana Netfliksa. Najważniejsze dla nas jest to, aby dać konsumentom wybór. Chcemy, żeby mogli dowiedzieć się, jaka oferta jest dla nich najlepsza. To może oznaczać, że niektórzy z naszych obecnych użytkowników zrezygnują z planów bez reklam" - skomentował Greg Peters, dyrektor operacyjny serwisu.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (10)

dodaj komentarz
od_redakcji
Stop podstępnej indoktrynacji umysłowej. Klepanie rozwydrzonych bachorów i wychowywanie ich pod dyktando socjal – rozwydrzonych oraz tęczowych zwolenników i twerkujących dzieciarów, a to w zasadzie przestępstwo przeciwko ludzkości. Zadanie domowe. Podaj powody dla których mamy oglądać Netflix.
od_redakcji
Państwa Zatoki Perskiej zażądały, aby Netflix usunął wszystkie treści uznane za naruszające społeczne wartości i zasady, donoszą saudyjskie media. Netflix jest „kinową przykrywką niemoralnych treści, które zagrażają zdrowemu wychowaniu dzieci" i "nadmierne skupia się na homoseksualistach”.
od_redakcji
Rozmowa Pinokio z Netflix. Drogi netflekie, zakochałem się. To co zrobić tobie „Wacka”?
xiven
przecież reklamy z ideologią LGBT są przyczepione do głównych bohaterów we wszystkich scenach

15 minutowe przerwy reklamowe na polsacie to była drobnostka, tradycyjna telewizja nigdy nie odważyła się doczepić baneru reklamowego bezpośrednio do fabuły filmowej
ministerprawdy
Płacić za oglądanie ideologii LGBT połączonej z BLM przeplataną reklamami. Upadek totalny.
aszkenazyjski
Teraz będziecie jeszcze mądrzejsi.
go_ral
z reklamami to powinno byc za darmo a i tak tracic czas za ogladanie ideologicznej propagandy netflixa to netflix powinien nam doplacac.
pozhoga
Szerzenie ideologii komunistycznej jest w Polsce zakazane prawem - dlaczego redakcja bankiera łamie prawo? Bo dlaczego łamie je to komunistyczne GWno (Netflix) to wiem.
socjalistyczneg
Netflix to producent socjalistycznego szamba w ludzkich głowach...
Teraz jeszcze reklamy...
Idę marnować życie przed TV...

Powiązane: Platformy streamingowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki