Polisę na wyjazd kupisz szybko i online

Ruszyła porównywarka ubezpieczeń turystycznych w smart.bankier.pl. Czytelnicy mają do wyboru 170 wariantów polis z oferty czołowych ubezpieczycieli. Znajdziemy tu m.in. ofertę z najwyższą sumą ubezpieczenia kosztów leczenia w wysokości 40 mln złotych oraz oferty z klauzulą alkoholową.

Nowa porównywarka ubezpieczeń turystycznych powstała przy współpracy Bankier.pl i firmy Kiosk Polis i jest dostępna pod adresem https://www.bankier.pl/smart/kiosk-polis. Przyda się szczególnie osobom właśnie planującym majówkę czy wakacyjne urlopy.

Jak podaje Kiosk Polis na bazie danych z faktycznych transakcji zakupu ubezpieczeń online, wybór ubezpieczenia najczęściej zostawiamy na ostatnią chwilę, dokonując rezerwacji zwykle na dzień przed wyjazdem. Średnia składka to 110 zł przy tygodniowych wyjazdach, przy weekendowych - 38 zł. Z analizy dokonanych zakupów polis wynika, że aktywnie wypoczywający najczęściej poszukują ochrony, wyjeżdżając na narty, planując wędrówki po górach do 3000 m wys. czy z myślą o żeglowaniu po morzu.

(Lotniska Chopina w Warszawie)

Gdzie najlepsze ubezpieczenie turystyczne?

Porównywarka dostarcza informacji o cenie polisy oraz zakresie usług oferowanych w jej ramach. Narzędzie umożliwia zakup ubezpieczenia online, a dodatkowo bieżące wsparcie doradcy firmy Kiosk Polis.

Narzędzie umożliwia porównanie oferty ubezpieczeń pięciu marek - Axa, Axa Assistance, Generali, Signal Iduna oraz TU Europa, łącznie w ponad 170 wariantach ubezpieczeń.

Nowa porównywarka ubezpieczeń turystycznych w smart.bankier.pl
Nowa porównywarka ubezpieczeń turystycznych w smart.bankier.pl (smart.bankier.pl)

Zaprezentowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe oferta uwzględnia polisy z najwyższą na rynku sumą ubezpieczenia kosztów leczenia wynoszącą 40 mln złotych oraz klauzulą alkoholową, zapewniającą objęcie ubezpieczeniem osoby będącej pod wpływem alkoholu w chwili nieszczęśliwego zdarzenia.

Użytkownicy poszukujący okazji cenowej znajdą tu również ofertę najniższej kwoty ubezpieczenia podróży – zaledwie 2,38 zł za dzień. Inne pozycje godne uwagi to możliwość zakupu polisy w trakcie pobytu za granicą, algorytm dobierający zakres ubezpieczenia do rodzaju uprawianego sportu, ubezpieczenie bagażu do 10 tysięcy złotych oraz OC sportowe do 1,5 mln złotych.

Jak szybko kupić ubezpieczenie na wyjazd online?

Tym, co wyróżnia porównywarkę ubezpieczeń turystycznych wśród innych tego typu usług w internecie, jest duża funkcjonalność. Serwis zapewnia możliwość szybkiego zakupu ubezpieczenia online
w zaledwie 2 minuty i jest przystosowany do urządzeń mobilnych.

Polisa wysyłana jest na podany przez klienta adres e-mail – następnie klient otrzymuje w wiadomości SMS numer polisy i numer telefonu do Centrum Alarmowego.

Właściciel serwisu przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa, stąd posiada certyfikaty ISO 27001 i ISO 9100. Ponadto wyróżniony został Laurem Eksperta oraz certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Zniżka dla czytelników Bankier.pl

Specjalnie dla użytkowników Bonnier Business Polska dostawca przygotował kod zniżkowy „Bankier”, zapewniający 15% zniżki na wybrane ubezpieczenie do końca czerwca 2019 r.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.bankier.pl/smart/kiosk-polis

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 karap

Korzystałem właśnie z KioskuPolis i przyznam, że jestem mile zaskoczony. Wszystko szybko i konkretnie, bez wychodzenia z domu. Podoba mi się! Teraz jeszcze mają zniżkę na kod PLICE.

! Odpowiedz
0 1 skasowane_konto

Polisa "na wyjazd" w 2 minuty przez internet ? ale i tak nie chcę ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne