REKLAMA

Na wakacje do pracy z Biedronką. Sieć daje 350 zł premii

2020-06-18 12:06
publikacja
2020-06-18 12:06
Biedronka

Czwarty rok z rzędu Biedronka proponuje pracownikom możliwość tymczasowej relokacji, aby wspomóc pracowników nadmorskich miejscowości. Sieć opłaca dojazd i zakwaterowanie m.in. w Jastarni, Nowym Dworze Gdańskim, Stegnie, Dziwnowie i Władysławowie. 

"Nasz wakacyjny program cieszy się ogromną popularnością. W ubiegłym roku skorzystało z niego aż 240 ochotników, którzy na czas wakacji zdecydowali się przenieść do wybranych nadmorskich kurortów. Dzięki temu zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie także podczas wakacyjnych miesięcy w sklepach, gdzie ruch jest największy. Tym, którzy zechcą skorzystać z wyjazdu, oferujemy premię letnią w wysokości 350 zł brutto za miesiąc pracy", komentuje Joanna Bukała, dyrektor HR makroregionu w sieci Biedronka. 

Zatrudnieni w Jeronimo Martins Polska, którzy zdecydują się na wyjazd do jednych z miejscowości nad morzem, zdaniem sieci mają zapewnione zakwaterowanie, a Biedronka pokrywa koszty dojazdu lub taki organizuje. 

Na początek pracy kasjerzy otrzymują 3050 zł, wliczając już premię za brak nieplanowanych nieobecności. Za pracę w delegacji otrzymują dodatkowo 350 zł brutto. Dodatek ten nie jest jednak znacząco waloryzowany, dwa lata temu wynosił on 300 zł brutto. 

WS

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (2)

dodaj komentarz
po_co
To jest dodatek wynoszący prawie 11,5% - pokaż mi inwestycje która w miesiąc przynosi taki zysk ?

Powiązane: Praca

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki