REKLAMA
BELKA ZA 2022 ROK

Musk chce wprowadzić płatną subskrypcję Twittera bez reklam

Dominika Florek2023-01-24 13:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-01-24 13:00

Elon Musk zapowiada kolejne zmiany na Twitterze. Właściciel platformy społecznościowej chce wprowadzić nowy rodzaj abonamentu. Będzie to wersja serwisu bez reklam, które według niego wyświetlają się zbyt często.

Musk chce wprowadzić płatną subskrypcję Twittera bez reklam
Musk chce wprowadzić płatną subskrypcję Twittera bez reklam
fot. NTB / /  Reuters / Forum

Właściciel Twittera zapowiada zmiany. Elon Musk we wpisie zamieszczonym w serwisie zauważył, iż na platformie społecznościowej jest "zbyt dużo reklam i wyświetlają się one zbyt często". W związku z tym przekazał, że podejmowane są kroki w celu rozwiązania tego problemu w najbliższych tygodniach. 

Elon Musk w kolejnym wpisie wskazał, że Twitter wprowadzi droższą usługę subskrypcji, w ramach której użytkownikowi nie będą wyświetlane reklamy

W grudniu Musk wprowadził płatny "niebieski znacznik" przy profilach na platformie potwierdzający autentyczność profilu pod nazwą Twitter Blue. 

Abonament Twitter Blue kosztuje 8 dolarów miesięcznie (ok. 35 zł) lub 84 dolary rocznie (ok. 364 zł), pod warunkiem wykupienia subskrypcji za pośrednictwem aplikacji webowej. Więcej trzeba zapłacić za pakiet kupiony w aplikacji mobilnej - 11 dolarów miesięcznie (ok. 48 zł). Aktualnie abonament jest dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii oraz Japonii.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców. Tel.: +48 71 748 95 13

Tematy
Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Otwórz konto firmowe w Banku Millennium i zgarnij PREMIĘ

Komentarze (3)

dodaj komentarz
1as
Nie mogę patrzeć na ten ryj.
blind-oln
Musk chyba nie ogarnia jak działa internet.
kjx
xDDD hahaha. Już lecę i płacę. Aha na pewno xD

Powiązane: Media społecznościowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki