REKLAMA

Mundialowy bloog Michała Żewłakowa

2006-06-09 06:50
publikacja
2006-06-09 06:50
O treningach, relacjach w drużynie, sportowych emocjach i tęsknocie za najbliższymi opowiada – na bloogu Wirtualnej Polski – Michał Żewłakow, jeden z najbardziej wszechstronnych obrońców w kadrze Pawła Janasa.
Michał Żewłakow prowadzi unikalnego blooga w polskim Internecie – relacjonuje każdy swój dzień podczas Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W Wirtualnej Polsce, na stronach internetowego mundialowego pamiętnika, Michał Żewłakow opowiada o dniu powszednim w Barsinghausen.

Tylko w WP ten utalentowany piłkarz zdradza, jak wyglądają treningi polskiej reprezentacji, co kadrowicze najchętniej jedzą na śniadanie i co robią w czasie wolnym, na chwilę przed mundialem. Sieciowy pamiętnik to relacje na bieżąco, dzień po dniu, godzina po godzinie.

Michał Żewłakow jest jednym z najbardziej wszechstronnych obrońców w kadrze Janasa. Chociaż nominalnie występuje jako lewy obrońca, może z powodzeniem grać zarówno na środku, jak i po prawej stronie obrony. Cztery lata temu występował w Azji . W polskiej lidze największe sukcesy święcił z Polonią Warszawa. W mijającym sezonie wywalczył mistrzostwo Belgii z Anderlechtem Bruksela.


Wirtualna Polska / www.wp.pl
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki