REKLAMA

Movie Games sprzedał posiadane akcje Drago Entertainment

2022-11-22 18:38
publikacja
2022-11-22 18:38

Movie Games sprzedał posiadane akcje Drago Entertainment - poinformował Movie Games w komunikacie prasowym. Sprzedaż pakietu akcji nie kończy współpracy Movie Games w roli wydawcy.

Movie Games sprzedał posiadane akcje Drago Entertainment
Movie Games sprzedał posiadane akcje Drago Entertainment
/ Movie Games

Jak podano, transakcja została przeprowadzona według ceny ustalonej pod koniec października, która wyniosła 30 zł za jedną akcję, zarówno dla akcji dopuszczonych, jak i niedopuszczonych. Tym samym do spółki wpłynęło ponad 3,25 mln zł.

"Nowy nabywca to w zdecydowanej większości wyspecjalizowany fundusz inwestycyjny. (...) Środki zamierzamy przeznaczyć w głównej mierze na wzmocnienie samego Movie Games, jak również część może posłużyć do stabilizacji sytuacji w Road Studio. Z naszej perspektywy Drago przeszło cały cykl inwestycyjny i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy na przestrzeni tych wszystkich lat" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, prezes Movie Games Mateusz Wcześniak.

W osobnym komunikacie Drago Entertainment poinformował, że Agio Smart Money Fundusz Inwestycyjny Zamknięty reprezentowany przez AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych przekroczył 5 proc. w ogólnej liczbie głosów w spółce i posiada akcje stanowiące 7,58 proc. głosów na WZ. (PAP Biznes)

doa/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Znajdź pracownika na Pracuj.pl już od 41,70 zł!

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
rozsadny_gosc
Człowieku, dlaczego kłamiesz? W październiku kurs nigdy nie zszedł na 30zł. Słabo naganiasz. Mam nadzieję, że jest więcej niż mniej inteligentnych w redakcji tego portalu.
gamerfan
Dokładnie. Po za tym w dokumentach na ESPI wyraźnie są podane daty. 4 i 15 listopada. Kurs był wtedy po 42.40zł i 46.40zł. Nikt przy zdrowym umyśle nie sprzedaje akcji poniżej kursu dnia, gdy wiadomo, że akcje są warte 110zł za sztukę po ostatnim raporcie kwartalnym.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki