REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Młodzi Demokraci poprą w wyborach na szefa PO Grzegorza Schetynę

2015-12-20 20:06
publikacja
2015-12-20 20:06

Stowarzyszenie Młodzi Demokraci poprze w wyborach na szefa partii b. ministra spraw zagranicznych Grzegorza Schetynę - poinformował w niedzielę PAP przewodniczący MD Konrad Zaradny.

fot. Borys Skrzyński / / Puls Biznesu

Jak mówił w rozmowie z PAP, Schetyna to osoba, która patrzy na politykę jak "długodystansowiec". Ocenił, że Polska jest w ciężkiej sytuacji i na takie czasy potrzeba "zawodnika najcięższej wagi". A takim - według Młodych Demokratów - jest Schetyna. To - jak dodał Zaradny - odpowiednia osoba do poprowadzenia Platformy w trudnym dla niej czasie.

Zdaniem Zaradnego, jest jeszcze jedna ważna sprawa, która sprawiła, że MD poparli Schetynę. Jak mówił, jest "takie wspólne przeczucie, że Platforma bez młodych ludzi nie jest wiarygodna, a stowarzyszenie bez Platformy jest niewystarczająco słyszalne".

Zaradny podkreślił, że Schetyna ucieszył się z poparcia "młodzieżówki" PO i podziękował za nie. Lider MD przyjechał do Łodzi, aby wraz z przedstawicielami stowarzyszenia z całego kraju spotkać się z byłym ministrem spraw zagranicznych.

Rywalem Schetyny w walce o fotel przewodniczącego PO jest b. szef MON Tomasz Siemoniak.

(PAP)

jaw/ eaw/

Źródło:PAP
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki