REKLAMA
JUŻ JUTRO

Miedwiediew: Nam wszystko jedno, kto wygra wybory w USA

2016-11-06 08:35
publikacja
2016-11-06 08:35

Dla Rosji nie ma znaczenia, kto wygra wybory w Stanach Zjednoczonych - zapewniał w wywiadzie dla izraelskiej telewizji premier Dmitrij Miedwiediew.

fot. Dmitry Astakhov / / FORUM

Szef rosyjskiego rządu wyjaśnił, że zarówno amerykańscy demokraci, jak i republikanie mają podobne priorytety w polityce zagranicznej, dlatego Moskwa nie oczekuje radykalnych zmian w stosunkach z Waszyngtonem.

Według Dmitrija Miedwiediewa, stosunki rosyjsko-amerykańskie znalazły się poniżej poziomu podłogi. Szef rosyjskiego rządu oświadczył, że nie ma w tym winy jego kraju. Gdy rozpoczynaliśmy współpracę z administracją Baracka Obamy, nie przewidywałem, że znajdzie się ona na tak niskim poziomie - powiedział Miedwiediew w wywiadzie dla izraelskiej telewizji. Przypomniał, że przed kryzysem ukraińskim Moskwa i Waszyngton utrzymywały ze sobą poprawne kontakty i współpracowały między innymi w sferze redukcji uzbrojenia, walki z terroryzmem i uregulowania irańskiego konfliktu jądrowego. - Nadal jesteśmy zainteresowani normalizacją tych stosunków - oświadczył rosyjski premier.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Maciej Jastrzębski/Moskwa/Siekaj

Źródło:IAR
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~silvio_gesell
Problem w tym że Rodji już nikt nie wierzy, nawet gdy mówią to co myślą.
~MariaS
Hehe.... Pod warunkiem, że będzie to blond-bufon.

Powiązane: Wybory w USA

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki