REKLAMA

Przez grę FIFA 20 sklepy otwierają się wcześniej

2019-09-26 10:30
publikacja
2019-09-26 10:30
Media Expert

FIFA 20 to gra, na którą czeka wielu wiernych wielbicieli. Zainteresowanie jest duże, szczególnie że twórcy postanowili urozmaicić rozgrywki. Nic więc dziwnego, że sklepy, chcąc jak najszybciej złapać klientów, otwierają wcześniej kasy. Tak m.in. postanowił Media Expert.

W piątek, 27 września, FIFA będzie miała swoją premierę. Część graczy skorzystała już z możliwości przedsprzedaży, która ruszyła trzy miesiące wcześniej. Jak informuje Media Expert, "wszystkie zamówienia złożono do paczkomatów do 20 września, można było odebrać już o północy 24 września, a te złożone do 24 września - o północy 27 września". 

Co jednak z klientami, którzy chcieliby kupić grę w sklepie? Markety Media Expert w dniu premiery będą otwarte od godz. 7.00 (nie dotyczy to niestety sklepów: Świdnica, ul. Westerplatte 29, Legnica, ul. Najświętszej Marii Panny 9, Wejcherowo, ul. I Brygady Pancernej WP 28, Kościerzyna, ul. Miodowa 11-14 czy Gliwice, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 1).

Dwa sklepy będą już otwarte od minuty po północy. To szczęście mają mieszkańcy Szczecina (sklep przy al. Wyzwolenia 18-20) i Ostrowa Wielkopolskiego (sklep przy ul. Kaliskiej 120). 

Fifa 20 kosztuje 225,90 zł, a jej Edycja Mistrzowska - 284,90 zł. 

Co nowego znajdziemy w grze FIFA 20?

  • tryb Volta Football, pokazujący uliczne rozgrywki piłkarskie, podczas których to sam gracz ustala zasady: liczbę "piłkarzy" (można grać 3 na 3, 4 na 4 czy 5 na 5 zgodnie z zasadami obowiązującymi w futsalu), boisko (np. ustawienie ścian spowoduj, że rozgrywka będzie bardziej dynamiczna i bez autów)
  • w trybie Volta Football jest jeszcze tryb "Szybki mecz", w którym zawodników z całego świata gracze ustawią "na ulicy"
  • tryb przetrwania - po każdym zdobytym golu prowadząca drużyna musi zdjąć z boiska jednego zawodnika
  • tryb "król wzgórza" - można zwiększyć liczbę punktów za strzelonego gola przez utrzymanie się najdłużej przy piłce w konkretnym, losowo wybranym, miejscu boiska
  • opcja "Piłka fortuny" - piłka po strzelonym golu zmienia modyfikatory zawodnika, który ja kontroluje, a co za tym idzie może on zyskać supermoce tj. nieziemski drybling, szybkość sprintera czy celność snajpera
  • zmiana w trybie kariery - statystyki zawodników są zależne od ich zachowania na boisku, a niezależnie od tego czy są doświadczonymi graczami czy dopiero zaczynają swoją przygodę z murawą. Gracz będzie mógł im pomóc poprzez super-zagrania czy zaszkodzić, jeśli piłkarz będzie często tracił piłkę. Dodatkowo motywacja będzie działała także poza boiskiem np. poprzez pochwały na konferencji prasowej
  • zmiany w FUT czyli FIFA Ultimate Team (tryb wieloosobowy) - wprowadzono zadania, które pozwolą zdobywać doświadczenie i nagrody np. paczki, piłkarzy, karty do personalizacji kluby czy wirtualne monety, większe możliwości personalizacji zespołu, mecze towarzystwie (odniesione kontuzje nie mają wpływu na kolejne spotkania)

aw

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
xiven
biedni biednieją kupując wirtualne kopie przypudrowane względem zeszłorocznych kopii

a bogaci się bogacą dzięki prawom autorskim

transfer kapitału od 99 do 1% przebiega sprawnie i bez zakłóceń, wręcz wszyscy biją brawo i myślą że dobrze się dzieje i jest tak jak być powinno

antek10
ŚCIEMA - naganianie baranów. Gra co roku jest taka sama. I nie mają pomysłów jak to sprzedać.
ezpz
Zapomnieliście wspomnieć o trybie hazardu. Wkładasz prawdziwą kasę w te kasyno i nie masz nawet szans na zwrot z tej "inwestycji". Dodatkowo to co się zdobędzie za rok będzie nieaktualne, bo wyjdzie FIFA 21 z kosmetycznymi zmianami za 60$.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki