REKLAMA

Medcamp SA: Nałożenie na emitenta kary pieniężnej lub innego środka dyscyplinującego przez Organizatora Alternatywnego Systemu lub nałożeniu sankcji administracyjnej

2026-06-22 17:26
publikacja
2026-06-22 17:26
Dodaj Bankier.pl w Google
Poniższe streszczenie ma charakter wyłącznie informacyjny i zostało przygotowane przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji. Oficjalną wersją komunikatu jest pełna treść zawarta w załącznikach do raportu. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnych należy zapoznać się z pełną treścią raportu i wszystkich załączników. Notoria SA nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie streszczenia wygenerowanego przez sztuczną inteligencję.

Zarząd spółki Medcamp S.A. z siedzibą w Poznaniu informuje, że w dniu 18 czerwca 2026 roku Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął uchwałę nr 895/2026 w sprawie nałożenia kary pieniężnej na Spółkę w wysokości 15.000 zł. oraz zobowiązania Spółki do zawarcia umowy z Autoryzowanym Doradcą.

Załączniki
20260622_172602_0000003804_0000084029.xhtml
Źródło:Komunikaty spółek (EBI)
Tematy
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie
Tanie konto firmowe na lata. Najlepsze oferty w długiej perspektywie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki