REKLAMA

Znana marka po 3 latach wraca do Polski

2020-06-09 10:15
publikacja
2020-06-09 10:15
fot. DYLAN MARTINEZ / Reuters

Po ponad trzech latach do Polski wraca Marks&Spencer. Brytyjska marka odzieżowa ponownie dostarczy na nasz rynek produkty spożywcze. 

Marks&Spencer wraca do Polski / fot. Hafiz Johari / Shutterstock

Brytyjska marka Marks&Spencer, a właściwie jej część, wraca do Polski. Dostawca Frisco.pl nawiązał współpracę z firmą z Wysp. Klienci już wkrótce będą mogli zamówić artykuły spożywcze marki M&S w sklepie internetowym Frisco.pl, przeczytamy w serwisie WiadomościHandlowe.pl.

Od 17 czerwca produkty brytyjskiej firmy będzie można kupić online na Frisco.pl. Klienci sklepu będą mogli wybierać z grupy blisko 100 artykułów m.in. ciasteczek maślanych, orzeszków, herbaty, czekolady, trufli, sosów, chipsów czy marmolad.

/ fot. M&S / Twitter

- To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu niespotykanego w ofercie standardowych sklepów - mówi Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

- Marks&Spencer to kultowa marka w Wielkiej Brytanii i firma o prawdziwie brytyjskim DNA, której oferta  obejmuje zarówno tradycyjne brytyjskie smaki, jak i doskonałe produkty kuchni świata – w wielu przypadkach niedostępne w innych sklepach. Mnie jako Brytyjczyka mieszkającego w Polsce powrót M&S szczególnie ucieszył, ale myślę, że dla Polaków, którzy znają i pamiętają produkty M&S jest to równie fantastyczna wiadomość – podkreśla Jonathan Knott, ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Polsce.

Brytyjska sieć M&S zamknęła swoje sklepy w 10 krajach, w tym w Polsce, ponad trzy lata temu. Powodem wycofania się z dziesięciu rynków były straty finansowe rzędu 45 mln funtów.

DF

Źródło:
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
marcinesku
Old_timer Akurat słodycze i pieczywko świeże mają smaczne(w UK).
bazylow
Gwoli przypomnienia dla Pana Ambasadora mówiącego o kultowej marce brytyjskiej i brytyjskim DNA - Michał Marks założyciel firmy był ......Polakiem, polskim uchodźcą.
pstrzezek
UK przyjęło masę uchodźców w czasie i po wojnie. W tym ogrom Polaków. Zdaje się że w PL o tym nie pamiętamy gdy trzeba poóc komuś z Syrii czy Afryki.

To miał chłop szczęście że jako uchodźca trafił do UK.
old_timer
Akurat jeansy mieli spoko. Ale jeddzenie? Pleasee, jak mozna kupowac tzw obrandowane I oemowe zarcie

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki