Market ubezpieczeniowy Inseco.pl powiększył ofertę ubezpieczeń NNW

Krajowe ubezpieczenie NNW, które chroni także w odległości 30 km od polskiej granicy to nowość w ofercie marketu ubezpieczeniowego Inseco.pl. Do już obecnych towarzystw dołączyło właśnie Towarzystwo Ubezpieczeń EUROPA SA.


TU EUROPA SA to kolejny ubezpieczyciel, który w internetowym markecie Inseco.pl oferuje polisy chroniące przed następstwami nieszczęśliwych wypadków na terenie Polski (NNW). Polisa w zależności od wybranej oferty zapewnia m.in. zwrot kosztów ratownictwa i poszukiwań do 10 tys. zł oraz koszty pierwszej pomocy i rehabilitacji. Suma ubezpieczenia NNW wynosi 20 tys. zł. Oferta jest dostępna w trzech wariantach: STANDARD, STANDARD PLUS oraz VIP.

E-ubezpieczenia (Raport specjalny)

Przeczytaj również:
» Telefon, sms, internet - witajcie w świecie directów!
» ABC ubezpieczania się przez internet
» Porównywarka vs. market ubezpieczeniowy » Testujemy porównywarki ubezpieczeń
» Raport specjalny Bankier.pl: E-ubezpieczenia


- Wzrost zainteresowania ubezpieczeniami wypadkowymi skłania nas do rozwoju tej gałęzi produktów – mówi Marta Wierzbicka-Rogacka, analityk ubezpieczeniowy w Blue Media S.A. - W najbliższym czasie dodatkowo poszerzona zostanie oferta w szczególności dedykowana dla osób, które szukają ochrony 24 godziny przez cały rok – dodaje M. Wierzbicka-Rogacka.


Zaletą oferty TU EUROPA SA jest fakt, że ubezpieczenie krajowe obejmuje także strefę przygraniczną krajów sąsiadujących z Rzeczpospolitą Polską (do 30 km w głąb krajów, poza Białorusią). Zapewni to ochronę np. turystom, którzy odwiedzając Tatry, po stronie słowackiej ulegną wypadkowi. Można dodatkowo rozszerzyć ubezpieczenie o odpowiedzialność cywilną (nawet do 50 tys. zł) oraz ubezpieczyć bagaż.


Dotychczas ochronę NNW podczas wyjazdów krajowych zapewniały w Inseco.pl Signal Iduna oraz Inter Polska./ Blue Media
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne