REKLAMA

Manny Pacquiao twarzą gry z GPW

2016-10-26 16:17
publikacja
2016-10-26 16:17

Manny Pacquiao, jeden z najlepszych bokserów współczesnych czasów i ośmiokrotny mistrz świata, zostanie twarzą gry "Real Boxing" autorstwa notowanej na rynku głównym GPW spółki Vivid Games.

Manny Pacquiao twarzą gry z NewConnect / materiały dla mediów

Na mocy porozumienia z firmą GTOKEN, gra "Real Boxing" wzbogacona zostanie o postać jednego z najlepszych bokserów ostatnich lat – filipińskiego pięściarza Manny Pacquiao. „Real Boxing Manny Pacquiao” zostanie wydana w II kwartale 2017 roku.

- Licencja na użycie marki i wizerunku Manny’ego Pacquiao, to kolejny krok milowy w rozwoju marki "Real Boxing". Po raz pierwszy będziemy mogli umożliwić użytkownikom rozgrywkę jednym z najbardziej popularnych pięściarzy na świecie. Z dwoma tytułami opartymi na tak dużych licencjach zapewnimy sobie dominację w tym sektorze rynku. – komentuje Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games. Przypomnijmy, że Vivid Games posiada również licencję na wykorzystanie kultowej postaci Rocky’ego Balboa i innych pięściarzy pojawiających się w serii filmów "Rocky", eksploatowanych w grze "Real Boxing Rocky".

Najnowsza edycja "Real Boxing" zawierać będzie grywalną postać Manny’ego Pacquiao oraz oficjalne zestawy strojów i przedmiotów sygnowanych jego nazwiskiem. Gracze będą mogli toczyć walki w trybie single i multiplayer oraz brać udział w zawodach sygnowanych nazwiskiem legendy światowego boksu.

- To będzie potężne partnerstwo, które będzie lewarem rozwoju zarówno dla GTOKEN jak i Vivid Games. – komentuje Kenneth Mark Yong, dyrektor i partner w GTOKEN.  

Emmanuel „Manny” Dapidran Pacquiao to jeden z najlepszych bokserów na świecie i bardzo ważna postać w dziejach Filipin. Jako pierwszy i jedyny pięściarz w historii zawodowego boksu zdobył tytuł Mistrza Świata aż w 8 kategoriach wagowych. Nie tylko rozsławił swój kraj dzięki ogromnym sukcesom sportowym, ale również czynnie wspiera ten region, działając jako senator.

Karierę pięściarza rozpoczął w wieku 16 lat, błyskawicznie pnąc się w górę. Obok ponadprzeciętnych umiejętności, jego urok osobisty i miła aparycja pozwoliły mu zyskać olbrzymią popularność na całym świecie. W 2015 roku, równo 20 lat od rozpoczęcia kariery – Manny Pacquiao stanął na ringu naprzeciw niepokonanemu Amerykaninowi – Floyd’owi Mayweather’owi. Ten pojedynek jeszcze w fazie zapowiedzi uznano za walkę stulecia. Oglądalność wydarzenia pobiła wszelkie rekordy, przynosząc zysk w wysokości 500 milionów dolarów (wg HBO i Showtime). Kolejna walka pięściarza odbędzie się już 5 listopada br. w Las Vegas.

- Boks to jedna z moich największych miłości i mam nadzieję, że będę mógł podzielić się pasją i zamiłowaniem do tego sportu poprzez "Real Boxing Manny Pacquiao” – komentuje Manny Pacquiao.

"Real Boxing" to największa marka bydgoskiego studia, która trafiła dotychczas do ponad 42,5 mln graczy na całym świecie. Gra „Real Boxing Manny Pacquiao” pojawi się w II kwartale 2017 na platformach iOS i Android, a jej premiera wspierana będzie wspólnymi działaniami marketingowymi.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~Eskimos
A co on ma do GPW?
I jeszcze waga...z tego co pamiętam 50-60 kg.musi się naokładać, żeby przeciwnik coś poczuł.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki