Magierowski: Prezydent gotów na rozmowy na temat modyfikacji swoich projektów ustaw

Prezydent Andrzej Duda jest gotów na rozmowy na temat ewentualnych modyfikacji swoich projektów ustaw - poinformował Marek Magierowski, dyrektor biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

Magierowski: Prezydent gotów na rozmowy na temat modyfikacji swoich projektów ustaw
Magierowski: Prezydent gotów na rozmowy na temat modyfikacji swoich projektów ustaw (fot. Adam Chelstowski / FORUM)

"Prezydent kilka razy podkreślał, że jest gotów na rozmowy na temat ewentualnych modyfikacji swoich projektów. Można mówić o trzech projektach prezydenckich. Dwa z nich już trafiły do Sejmu, czyli ustawa o obniżeniu wieku emerytalnego, podwyższenie kwoty wolnej od podatku oraz ustawa o frankowiczach, która - mam nadzieję - wkrótce także trafi do laski marszałkowskiej" - powiedział Magierowski w sobotę w Programie 3 Polskiego Radia.

"We wszystkich tych przypadkach prezydent jest otwarty na rozmowę na temat ewentualnych zmian, poprawek, modyfikacji. (...) To nie jest tak, że to są święte księgi, w których nie wolno nic zmieniać. W zależności od okoliczności, od możliwości finansowych państwa oczywiście tego typu zamiany są możliwe" - dodał.(PAP)

jba/

Źródło: PAP Biznes

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Graza

Jest wyjscie i mozna obnizyc wiek emerytalny trzeba tylko wyrownac we wszystkich zawodach My jestesmy biednym krajem w zadnym kraju nie ma tak durnej ustawy

! Odpowiedz
1 0 ~widomy

A o czym z nim rozmawiać. On wykonuje jedynie polecenia Kaczyńskiego . Szkoda czasu!!

! Odpowiedz
1 13 ~Frank

Prokuratura powinna zająć się sprawdzeniem, czy były chf i czy banki manipulowały wiborem, a ustawa frankowa nie będzie potrzebna!!!

! Odpowiedz
0 14 ~Marta

Może banki wreszcie ujawnią, czy miały te franki czy nie. I oddadzą nielegalne zarobki na spredach, Może bedą przestrzegały prawa!

! Odpowiedz
0 7 ~marco

Prędzej zdechną niż coś ujawnią albo zrzekną się chociaż jednego grosza z już zaksięgowanych na najbliższe lata zysków.

! Odpowiedz
1 12 ~Ala38

Obietnic wyborczych nalezy dotrzymywac , a nie pozniej je zmieniac w zaleznosci od potrzeb i sily przebicia . Chyba , ze chce sie podzielic losy poprzedniego prezydenta.

! Odpowiedz
2 12 ~max

zawsze może zostać..prezydentem wyklętym..bo jak nazwac kogoś kto dla zysku (prezydentura) ma w nosie honor i nie wykonuje spo,leczego zobowiazania?

! Odpowiedz
1 14 ~wyborrca

Tak po kursie zaciągnięcia jak Prezydent obiecał!!!!!!!!!

! Odpowiedz
1 7 ~MM

Jak ocenić krok w dobrym kierunku, jeśli zrobił go ktoś kto zakłada, że nie chce i nie dojdzie do celu wyznaczającego ten kierunek? Teoretyczny problem w praktycznej odsłonie:).

! Odpowiedz
3 10 ~Rodak

Oszołomy, które teraz siedzą cicho a wcześniej atakowali Pana Tuska za grę w piłkę nie widza teraz ze Pan Duda ciągle siedzi w górach i jeździ na nartach? Panie Prezydencie atakowanie swoich poprzedników niezbyt dobrze świadczy o "Ŋlowie Państwa", proszę zapamietać życzliwą uwagę. A dla przyzwoitości proszę uważnie przeczytać podsuwane pisma do podpisu i chociaż dla przyzwoitości jedno zawetować. Teraz mamy kłopoty bo Komisja Wenecka obnazyła ustalane ustawy, które łamią konstytucję i prawo. Szkoda mi naszej Ojczyzny i złej opinii w Europie,

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne