REKLAMA

MF: Narodowa Loteria Paragonowa - nagroda pojedzie do Zachodniopomorskiego

2016-03-16 14:18
publikacja
2016-03-16 14:18
YAY Foto

Kluczyki do głównej nagrody w Narodowej Loterii Paragonowej - samochodu Opel Astra - trafiły w ręce pana Stefana z Mścic k. Koszalina w województwie zachodniopomorskim. To czwarta Astra przekazana za zwycięski paragon zarejestrowany w loterii.

Pan Stefan jest inżynierem budownictwa lądowego, na stronie loterii zarejestrował ponad setkę paragonów, w tym 46 w styczniu 2016 r. Ten jeden, wylosowany spośród ponad 10 mln styczniowych paragonów, okazał się dla niego wyjątkowo szczęśliwy. Odebrał za niego główną nagrodę w loterii o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto dodać, że pan Stefan bierze udział w loterii od początku, ponieważ pierwszy paragon zarejestrował 4 października 2016 r.

Panu dziękuję za zaangażowanie i za to, że wziął Pan na siebie rejestrację paragonów. A Pani za to, że zmobilizowała małżonka i Państwo tyle paragonów zarejestrowaliście oraz zapoznaliście się z warunkami naszego przedsięwzięcia, tak istotnego i ważnego dla całej Polski. Jesteście Państwo takimi obywatelami, jakich byśmy sobie wszyscy życzyli - gratulował wiceminister finansów Wiesław Jasiński podczas przekazywania samochodu panu Stefanowi i jego małżonce. Minister przypomniał też, że Narodowa Loteria Paragonowa to jeden ze sposobów uszczelniania systemu podatkowego w naszym kraju. Po zakończeniu loterii we wrześniu 2016 r. i zweryfikowaniu efektów zapadnie decyzja o jej ewentualnym przedłużeniu.

Paragony rejestrowałem co miesiąc, od początku trwania loterii - przyznał zwycięzca lutowego losowania nagród. Dodał, że wciąż nie może uwierzyć w wygraną, zwłaszcza że to pierwsza jego wygrana w życiu. Jak się nie gra, to się nie wygra - przypomniał starą prawdę pan Stefan z Mścić, odbierając czarnego Opla Astrę z biało-czerwonym logo loterii.

(PAP)

kom/ pd/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Kredyt dla firm. Marża od 2,4% z ubezpieczeniem. 0% prowizji za udzielenie.

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Piada
Ciekawe czy nadal obowiązuje w tej loterii kryterium znajomości?
~werka
A obowiązywało? Gdyby były na to dowody można by rozwijać temat ale jakoś do dziś ich nie ma a mieszkanka Częstochowy ucierpiała za nic. Tak czy inaczej nie udało się zdyskredytować loterii a o to chyba chodziło?
~ehh_ten_PAP
Serio? Pierwszy paragon z października 2016? Ktoś tu wynalazł wehikuł czasu!!!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki