REKLAMA

Ludwik Sobolewski stawia na Polaków

2016-11-11 17:52
publikacja
2016-11-11 17:52

[Aktualizacja 22:40] Dziś w Bukareszcie mecz Rumunia-Polska w ramach eliminacji do MŚ w Rosji. Na widowni zasiądzie m.in. Ludwik Sobolewski. Były prezes giełdy w Warszawie, a obecny szef giełdy w Bukareszcie, zdradza Bankier.pl, że stawia na wynik 1-0 dla Polaków. 

fot. Jacek Turczyk /Ludwik Sobolewski giełdą w Bukareszcie kieruje od sierpnia 2013 r. W tym czasie tamtejszy indeks BET wzrósł o około 25 proc. W tym roku spada jednak o 2,2 proc. (przy wzroście WIG o 4,3 proc.). 

W przyszły piątek byłego szefa warszawskiego parkietu będzie można spotkać na konferencji CFA Society Poland, której głównym partnerem medialnym jest Puls Biznesu. 

Mecz zaczyna się o 20:45. Według bukmacherów, faworytem spotkania są Polacy. Za nasze zwycięstwo można zgarnąć 2,7 za 1 postawionego złotego. Wygrana Rumunów oceniana jest przy kursie 3,15, a remis 3,1 za 1 złotego. Warto jednak pamiętać, że ostatni mecz na wyjeździe z przeciwnikiem klasy Rumunów, Polska wygrała dziesięć lat temu (1-0 z Belgią). 

Prezes rumuńskiej giełdy dobrze wytypował, kto zgarnie 3 punkty za dzisiejszy mecz, aczkolwiek nie docenił możliwości strzeleckich naszej reprezentacji. Mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Polski.

PB

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (7)

dodaj komentarz
~MS
Gość jest jak Trump. Nie do zabicia. Tylko młodszy i ciekawe co jeszcze pokaże.
~LOLek
Jak to szło? Zemsta fanfarona?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Inwestor
Ludwik słońce. Czyli kariera z odrobina szczęścia i własnych starań o szczególnym charakterze. Pycha i ego jak kosmos. Stawia na siebie
~xxl
Debilu. Za jego czasów była giełda w Polsce.
~tenktórypamieta
a w szczególności na swą aktoreczkę którą sponsorowali członkowie giełdy
~Lala
Żal ci że pukał taką laskę? niestety ma nową teraz i to nie jestem ja.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki