REKLAMA

Loteria Paragonowa: wyniki losowania z 21.12.2015

2015-12-22 14:36
publikacja
2015-12-22 14:36

Loteria Paragonowa. Jest już rozstrzygnięcie drugiego losowania Loterii Paragonowej. Ministerstwo Finansów ogłosiło zwycięzców. Wiadomo już, kto wygrał Opla Astrę i iPady. Poniżej wyniki losowania Loterii Paragonowej.

fot. / / YAY Foto

Kolejny Opel Astra dla zwycięskiego numeru zgłoszenia oraz iPady Air 2 dla dwóch zgłoszeń rezerwowych - to nagrody wylosowane podczas drugiego losowania w Narodowej Loterii Paragonowej - informuje Ministerstwo Finansów. Przedsiębiorca, który wystawił zwycięski paragon, również otrzyma tablet iPad Air 2.

Za paragon o numerze BRCWPV6FJUU jego właściciel odbierze nagrodę główną, czyli Opla Astrę. BUB6DJ4D80W oraz BHFF8MMZCBY to rezerwowe numery zgłoszeń, wylosowane spośród paragonów zarejestrowanych w listopadzie. Ich właściciele otrzymają tablety.

Ministerstwo Finansów przypomina, że gdyby pierwsza wylosowana osoba nie mogła odebrać auta (bo np. zgubiła paragon), to główna nagroda powędruje do osoby, która zarejestrowała pierwszy z numerów rezerwowych. A w sytuacji, kiedy i ona nie będzie mogła otrzymać tej nagrody - Opel Astra trafi do właściciela paragonu wylosowanego jako drugi numer rezerwowy. Dodatkowo w podziękowaniu za uczciwą sprzedaż multimedialny tablet otrzyma sprzedawca, który wystawił paragon dla odbiorcy głównej nagrody w losowaniu, czyli samochodu.

Posiadacze zwycięskich paragonów po losowaniu otrzymali e-maila z informacją o wylosowaniu ich zgłoszeń (zwycięskich i rezerwowych). Następnie organizator loterii skontaktuje się z nimi telefonicznie.

Paragony fiskalne, zarejestrowane w loterii, należy trzymać minimum 7 dni od daty losowania (te z branży premiowanej należy zachować do losowania 18 stycznia 2016 r.), w którym bierze on udział. Posiadanie i przekazanie organizatorowi paragonu fiskalnego jest warunkiem koniecznym do odbioru nagrody.

Losowanie dodatkowych nagród (6x notebook Lenovo ThinkPad, 5x iPad Air 2) odbędzie się 28 grudnia br.

Wyniki losowań można sprawdzić na stronie Narodowej Loterii Paragonowej, a nagranie z losowania można obejrzeć na kanale Narodowej Loterii Paragonowej.

źródło: Ministerstwo Finansów

Źródło:PAP
Tematy
0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

0 zł za prowadzenie konta! Otwórz PKO Konto za Zero >>

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki