REKLAMA

Netflix ma swój smak lodów. Idealne do "Wiedźmina"

Agata Wojciechowska2020-01-25 12:55redaktor
publikacja
2020-01-25 12:55
fot. Ben & Jerry's / Facebook

Jak się przygotować na maraton "Wiedźmina"? Od połowy lutego w Polsce będzie można kupić lody Netflix, które powstały we współpracy ze znanym producentem mrożonych słodkości firmą Ben&Jerry's. I na samą myśl o połączonych smakach niektórzy z niecierpliwością odznaczają dni do premiery.

To będzie dopiero gratka dla miłośników lodów. Warto więc dietę przełożyć na "po Wielkanocy", żeby się móc nimi porządnie objeść. Nowy smak "Netflix" będzie stanowił połączenie najczęściej wybieranych smaków, a wśród nich jest: masło orzechowe, słodko-słone precle i czekoladowe brownie. 

Niestety w Polsce przynajmniej na początku nie będą to lody dostępne w wersji wegańskiej (takie planowane są na razie tylko za granicą). 

Aby sprawdzić, gdzie będzie można je kupić, wystarczy wejść na mapę dostępną na stronie Ben&Jerry's. Ich cena nie będzie rażąco odbiegała od innych smaków tego producenta, w więc wyniesie około 30 zł. 

Lody doczekały się nawet swojego trailera, w którym "zagrały" z najsłynniejszymi produkcjami Netflixa:

Źródło:
Agata Wojciechowska
Agata Wojciechowska
redaktor

Redaktor działu newsroom w portalu Bankier.pl. Absolwentka historii, którą studiowała dłużej niż statystyczny student, ale za to przeszła przez kilka uniwersytetów, w tym uczelnię w Edynburgu. Swoje życie zawodowe rozpoczęła dziesięć lat temu z portalem Bankier.pl. Później współpracowała z licznymi redakcjami, pisząc dla "Gazety Wrocławskiej", nagrywając dla Polskiego Radia i - ku zgorszeniu niektórych - kreując rzeczywistość w "Fakcie". Na pewno nie napisze nic o WIG20, a jeśli już to tylko w kontekście plotek, pogłosek czy domysłów. Dla czytelników siedzi nocami, oglądając seriale, podliczając gaże, czytając książki, śledząc nietypowe aukcje czy podróżując palcem po mapie. Nienawidzi wyrazu “dedykowany”, przeciw któremu prowadzi osobistą krucjatę w internecie.

Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
aro888
Wartość merytoryczna artykułu - zero. Nic nie wnosi. Widać, że to już ostatnie podrygi Balonu. Kto ma igłę?

Powiązane: Popkultura i pieniądze

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki