Gorąca sesja Rady Warszawy. Wyniki audytu w Szpitalu Południowym poznamy pod koniec lipca
Dyrektor biura audytu wewnętrznego stołecznego ratusza Magdalena Soszyńska-Kamieniecka przekazała w czwartek radnym, że wyniki miejskiego audytu w Szpitalu Południowym powinny być gotowe pod koniec lipca. Czytaj dalej
