REKLAMA
WEBINAR

LETUS CAPITAL S.A.: Zmiana harmonogramu emisji tokenów IFO

2022-11-14 18:39
publikacja
2022-11-14 18:39
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 18 / 2022
Data sporządzenia: 2022-11-14
Skrócona nazwa emitenta
LETUS CAPITAL S.A.
Temat
Zmiana harmonogramu emisji tokenów IFO
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Letus Capital S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej “Spółka”, “Emitent”) informował w komunikacie ESPI nr 5/2022 dnia 29 kwietnia 2022 r. o emisji tokenów związanych z projektem IFO (dawniej IFO 2020). W związku ze zmianą harmonogramu emisji tokenów, Emitent publikuje zaktualizowane dane. Pierwotna data zakończenia emisji tokenów została określona na dzień 9 sierpnia 2022 r. Spółka podjęła decyzję, że zamierza rozpocząć trzeci najistotniejszy etap emisji tokenów Initial Coin Offering (dalej “ICO”) po pomyślnych próbach technicznych prototypu drona IFO. Aktualnie konstruktorzy drona IFO prowadzą prace techniczne w celu przygotowania prototypu drona IFO do pierwszego lotu. Emitent podjął powyższą decyzję w celu pozyskania większych środków finansowych z emisji tokenów. Emisja tokenów IFO w formie ICO ma trwać 3 miesiące, przy czym Emitent będzie mógł ją wydłużyć, jeśli Emitent w czasie 3 miesięcy nie zbierze minimalnej zakładanej kwoty 100 000 USD.
Emitent pierwotnie zakładał, że środki pozyskane z emisji tokenów IFO zostaną przeznaczone na produkcję prototypu drona IFO. W związku ze zmianą daty rozpoczęcia ICO Emitent zmienił założenia dotyczące celu emisji, tym samym w III kwartale 2022 r. Emitent zlecił prace nad prototypem drona IFO i będą finansowane ze środków własnych Emitenta. Obecnie określony cel emisji tokenów IFO to pozyskanie środków na produkcję, certyfikację, ochronę znaków towarowych i komercjalizację drona IFO. Emitent zamierza pozyskać z emisji tokenów od 100 000 USD do 300 000 USD. Jeśli Emitent nie pozyska kwoty 100 000 USD to emisja tokenów nie dojdzie do skutku. Emitent zakłada, że emisja tokenów IFO będzie głównym źródłem finansowania projektu IFO. W przypadku niepozyskania finansowania przez emisje tokenów Emitent będzie poszukiwał alternatywnego źródła finansowania projektu IFO.
Środki finansowe, które zostaną pozyskane ze sprzedaży tokenów będą stanowiły przychody Emitenta i będą mogły zostać wykorzystane tylko i wyłącznie na projekt IFO. Osoby, które nabędą tokeny (dalej “Tokenariusze”) wejdą z Emitentem w stosunek prawny o charakterze dzierżawy praw własności intelektualnej. Tokenariuszom z tytułu nabycia tokenów IFO będą przysługiwały prawa do udziału w zyskach generowanych ze sprzedaży dronów IFO. Wysokość prawa do udziału w zyskach dla Tokenariuszy określa szczegółowo White Paper i Regulamin tokenizacji.
Emitent ocenia, że komercjalizacja drona IFO może mieć istotny wpływ na jego wyniki finansowe w przyszłości. Emitent ocenia, że potencjał komercyjny drona IFO wynika z innowacyjnych rozwiązań technicznych. Według projektu i modeli matematycznych dron IFO ma być energooszczędny, cichy i latający bez przechyłów. Ponadto ma posiadać przestrzeń ładunkową (do wagi 7 kg) oraz ma być bezpieczniejszy dla otoczenia (napęd drona IFO będzie zabudowany).
Emitent podkreśla, że projekt IFO jest aktualnie na wczesnym etapie rozwoju i w związku z tym projekt ten jest obarczony wieloma ryzykami. Emitent w kolejnych komunikatach będzie informował o istotnych etapach dotyczących rozwoju projektu IFO.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-11-14 Tomasz Andrzejczak prezes zarządu Tomasz Andrzejczak
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych

Ranking najtańszych kont firmowych

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki