REKLAMA

Kuczyński: Z Tarczą 2.0 czy na Tarczy?

Michał Kryński2020-11-27 10:30redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-11-27 10:30
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Znamy obostrzenia, jakie mają obowiązywać gospodarkę do końca roku, jednocześnie rząd przedstawia kolejny pakiet pomocowy i zapowiada wsparcie nawet do marca 2021. Przed nami Black Friday, co w kontekście 2020 roku brzmi bardziej złowrogo niż obiecująco... Czy do końca roku bieg po nowe rekordy indeksów? W wirtualnym studio Bankier.tv Piotr Kuczyński, analityk rynków finansowych.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (5)

dodaj komentarz
dabrowski888
Ekonomista, który kibicuje socjaliście Bidenowi, który zostanie prędko zastąpiony komunistką Kamala Harris. Ciekawe, czy Pan Piotr miał zawsze takie poglądy czy po prostu w pewnym wieku zmienia się percepcja postrzegania rzeczywistości.
greg_waw
Cóż, poglądy zmieniają się wraz z nabieraniem doświadczenia :)
mk77
Zejdź na ziemię. Trump sprawił, że bogaci są jeszcze bogatsi. Dodatkowo obiecywał, że w ciągu 8 lat dług USA zostanie spłacony. Minęły 4 lata i dług zamiast się pomniejszyć to tylko się powiększył. Fajny ten Trump taki przychylny dla najbogatszych i niedotrzymujący najważniejszych obietnic...
pankleks
Ktoś wypił za dużo kakao jakie rekordy ? W 2007 roku wig 3940 a na chwile obecna 1840 rynek kapitałowy został zabity przez likwidacje ofe i teraz przez brak strategi WSE to równia pochyla, dobrze ze mamy ciekawe spółki i i najlepiej wychodzą te które nie trzymają się tego polskiego bagna.Nawet w tym roku.

Powiązane: Koronawirus a gospodarka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki