REKLAMA

Kuczyński: Granice inwestorskiej beztroski

2020-06-26 10:30
publikacja
2020-06-26 10:30
Kuczyński: Granice inwestorskiej beztroski
Kuczyński: Granice inwestorskiej beztroski
fot. Marek Wiśniewski / / Puls Biznesu

Wall Street zaczyna zdawać sobie sprawę z ograniczeń odbicia od marcowego załamania. Sygnały mówiące o wprowadzanych ograniczeniach w poruszaniu się w obrębie Stanów Zjednoczonych coraz śmielej znajdują swoje odzwierciedlenie w ruchach indeksów.

Na razie ta tendencja omija jednak spółki technologiczne - Nasdaq pobił w tym tygodniu rekord wszechczasów. Porozmawiamy o tym z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem rynków finansowych w podsumowaniu tygodnia na rynkach. Będzie też trochę o bardzo drogim złocie.

PS

Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
open_mind
„Granice inwestorskiej beztroski” Natomiast sterującym tym światem za kurtyn elit zależy na wywołaniu jak największej obawy i strachu w społeczeństwach. Ostatnio próbują wszystkich możliwych środków do wywołania strachu i obawy aby odwrócić naszą uwagą od prawdziwego problemu – znaczy całkowitej globalnej „Granice inwestorskiej beztroski” Natomiast sterującym tym światem za kurtyn elit zależy na wywołaniu jak największej obawy i strachu w społeczeństwach. Ostatnio próbują wszystkich możliwych środków do wywołania strachu i obawy aby odwrócić naszą uwagą od prawdziwego problemu – znaczy całkowitej globalnej padaki świata i złożenia wszelkiej odpowiedzialności za to na Covid 19. Nawet Trump się poddał i powiedział że w rejonach gdzie pseudo demokraci kontrolują jest gorzej jak w Afganistanie i sugeruje swoja kontrolowana porażkę w nadchodzących wyborach. Dobrze by było bo w przeciwnym wypadku następne cztery lat świat byłby targany tym samym politycznym draństwem co obecnie. A jak wygrają demokraci to szybciej nastąpi agonia zachodniej cywilizacji i kultury a wraz z nią szansa na rzeczywiste odbudowę świata ale nie na fałszywych papierach (pieniądzach) jak obecnie. Ps. Być może dranie ogłoszą że spodziewana jest inwazja obcych uprzedzona do nas bardzo nieprzyjaźnie ? Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.
ravauw
no to trzeba zaczac sprzedawac, aby za miesiac dwa kupic drozej!

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki