REKLAMA

Kuczyński: Chiński syndrom

Michał Kryński2023-06-23 10:30, akt.2023-06-23 11:42redaktor Bankier.pl
publikacja
2023-06-23 10:30
aktualizacja
2023-06-23 11:42

Po STS Holding kolejny kwiatek na warszawskim parkiecie: EC Będzin, atomowe wzrosty i równie spektakularny spadek. O co chodzi z płynącym pod prąd kursem złotego? I czy to już czas na korektę?

Kuczyński: Chiński syndrom
Kuczyński: Chiński syndrom
/ Xelion

Podsumowanie wydarzeń na rynkach finansowych z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem Domu Inwestycyjnego Xelion - na żywo co piątek o 10:30.

Źródło:
Michał Kryński
Michał Kryński
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.tv, specjalista od transmisji internetowych. Z Bankier.pl i PRNews.pl związany od 2008 roku. Tel.: 22 333 99 11

Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (5)

dodaj komentarz
podatnik-
Kto zdrowy na umyśle robi interesy z Chińską Republiką Ludową.
hfjdj
Zawsze mnie to śmieszy jak do zdjęcie ludzie małpują jakieś wygibasy palcami/dłońmi. Jakieś podpieranie twarzy lub dwa palce. Dwa palce to chyba że dobra zabawa jest a podbieranie to różne odmiany mądrości/zamyślenia/inteligencji? Czyli że co to zdjęcie ma pokazywać? Że on mądry jest i trzeba go słuchać tak? Hahahaha. Małpie też Zawsze mnie to śmieszy jak do zdjęcie ludzie małpują jakieś wygibasy palcami/dłońmi. Jakieś podpieranie twarzy lub dwa palce. Dwa palce to chyba że dobra zabawa jest a podbieranie to różne odmiany mądrości/zamyślenia/inteligencji? Czyli że co to zdjęcie ma pokazywać? Że on mądry jest i trzeba go słuchać tak? Hahahaha. Małpie też się da takie zdjęcie zrobić.
sterl
Małpy potrafią też pisać bzdury o bzdurach?
bha
Raczej korekta rynkowej gry pozorów i udawania od dekad jarząbka nie bez niestety celu przez wielu. Aż miarka się przebierze.

Powiązane: Gospodarka i dane makroekonomiczne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki