REKLAMA

Kuczyński: Bilans wygórowanych oczekiwań

Paweł Sołtys2020-09-18 10:30redaktor Bankier.tv
publikacja
2020-09-18 10:30
fot. Krzysztof Żuczkowski / FORUM

Ostatnia przecena na giełdach to wyraz rozczarowania wobec powściągliwości Fedu w działaniach nakierowanych na ożywienie gospodarki. Strategia "im gorzej, tym lepiej" zaczyna pokazywać swoje słabości.

Amerykański bank centralny dał w tym tygodniu do zrozumienia, że zbyt wiele w polityce pieniężnej się nie zmieni do czasu, aż wróci zatrudnienie i przyzwoita inflacja. To zdecydowanie nie było w smak inwestorom, którzy oczekiwali bardziej aktywnej postawy władz monetarnych za oceanem. Echa przeceny, której prym znowu wiodły spółki technologiczne, dotarł również do Polski.

Na te tematy porozmawiamy z Piotrem Kuczyńskim, analitykiem rynków finansowych w podsumowaniu tygodnia na Bankier.pl. Czekamy na Wasze pytania pod transmisją na Facebooku, która rozpocznie się o 10.30.

Źródło:
Paweł Sołtys
Paweł Sołtys
redaktor Bankier.tv

Śledzi wydarzenia ekonomiczne i tłumaczy z polskiego na nasze. Z pochodzenia radiowiec i warszawiak. W "Pulsie Biznesu" i Bankier.pl od 2017 roku - przesłuchuje audio, dogląda wideo oraz współtworzy na obu polach. Po godzinach kibic Legii Warszawa i pasjonat narciarstwa alpejskiego, również jako telewizyjny komentator. Tel.: 22 333 99 09

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki