REKLAMA

Kuba: Fidel Castro pojawił się publicznie pierwszy raz od 3 miesięcy

2015-07-04 19:26
publikacja
2015-07-04 19:26
EastNews

Przywódca rewolucji kubańskiej Fidel Castro pojawił się publicznie po raz pierwszy od kwietnia. Jak podały w sobotę państwowe media, w piątek uczestniczył w czterogodzinnym spotkaniu z 19 serowarami.

(EastNews)

Zdjęcia 88-letniego Fidela Castro opublikowano dwa dni po ogłoszeniu przez jego młodszego brata, prezydenta Raula Castro, formalnego porozumienia ze Stanami Zjednoczonymi w sprawie wznowienia stosunków dyplomatycznych. Na fotografiach widać Castro siedzącego w audytorium w instytucie badawczym podlegającym ministerstwu przemysłu spożywczego w mieście Guatao. Ma na sobie białą kurtkę, koszulę w kratkę i szare spodnie.

Fidel Castro był widziany publicznie przed trzema miesiącami, gdy w szkole w Hawanie spotkał się z delegacją z Wenezueli.

W 2006 roku ojciec kubańskiej rewolucji z powodu problemów zdrowotnych przekazał faktyczne sprawowanie władzy swemu młodszemu o pięć lat bratu, Raulowi, zatwierdzonemu oficjalnie w 2008 roku na stanowisku prezydenta Kuby.

Fidel Castro od czasu do czasu pisuje do państwowych mediów oraz przyjmuje w domu światowych przywódców. W maju spotkał się tam m.in. z prezydentami Francji Francois Hollande'em i Serbii Tomislavem Nikoliciem.(PAP)

jhp/ kar/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Otwórz konto dla firm i zyskaj do 1200 zł premii!

Advertisement

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~ASANDROMAGOKILOVIXAN
I BĘDZIE DUŻO LEPSZYM PRZYWÓDCĄUE , NIŻ JEGIA AKTUAKNE NACZELNIUKI ZYDOWSKIE, TAKIE JAK BAROSSO, JUNKER, SZULC, HUBNER. LEWANDOWSKI, GRAŚ I KAŚKA-BIENKOWSKA!!!!
~ojczenasz
NIECH ZYJE JESZCZE CO NAJMNIEJ 88 LAT, ŻEBY MIAŁ KTO PO NIEUDACZNIKACH ZYDOWSKICH Z UE, TAKICH JAK RUDY KIEŁ-PRZEJĄC WŁADZĘ W EUROPIE I ZRIBIĆ PORZĄDEK ZE ZDRAJCAMI, ZŁODZIEJAMI, OSZUSTAMI I DEMORALIZATORAMI SPO MASOŃSKIEGO ZNAKU: PEDAŁA I LESBY!!!!
~endi
Ale skąd wiadomo , że ma na sobie białą kurtkę , koszulę w kratę i szare spodnie ? ja bym jeszcze dodał , że wygrażał palcem jakiemuś facetowi który schował się za plecy jakiejś kobiety , pewnie nie był zadowolony z jakości jego sera , powiedział " albo mi tu Q dostarczysz taki ser jaki mają w Biedronce albo Ale skąd wiadomo , że ma na sobie białą kurtkę , koszulę w kratę i szare spodnie ? ja bym jeszcze dodał , że wygrażał palcem jakiemuś facetowi który schował się za plecy jakiejś kobiety , pewnie nie był zadowolony z jakości jego sera , powiedział " albo mi tu Q dostarczysz taki ser jaki mają w Biedronce albo czapa " ...

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki