REKLAMA

Listonosz zaproponuje kredyt

2020-09-23 09:35
publikacja
2020-09-23 09:35
Listonosz zaproponuje kredyt
Listonosz zaproponuje kredyt
/ Poczta Polska

9,5 tys. listonoszy bierze udział w nowym projekcie "Mobilny Bankowiec" realizowanym przez Pocztę Polską oraz Bank Pocztowy. Nowa opcja zwierania umów kredytowych spowodowała w sierpniu wzrost udzielanych kredytów o ponad 300 tys. zł.

Listonosze proponują odbiorcom listów dostarczanych przez Pocztą Polską, kredyty gotówkowe. Nowa usługa ma ułatwić zawieranie umów kredytowych. Za pomocą specjalnej aplikacji, zainstalowanej na tabletach pracowników poczty, zainteresowane osoby mogą wypełnić formularz kontaktowy, w którym należy podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy, informuje Poczta Polska w komunikacie prasowym.

– W sierpniu w ramach projektu Mobilny Bankowiec, Bank Pocztowy zwiększył kwotę udzielanych kredytów o ponad 300 tysięcy złotych. Przedstawiciele Banku podkreślają, że ten projekt to przykład dobrej współpracy z Pocztą Polską i liczą na dynamiczny wzrost wpływów w przyszłości – czytamy w komunikacie Poczty Polskiej.

Listonosze, biorący udział w projekcie "Mobilny Bankowiec", otrzymają dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji od każdego uzyskanego nowego kontaktu, którego skutkiem będzie zawarcie umowy kredytowej z klientem. Do tej pory w nowej inicjatywie bierze udział 9,5 tys. pracowników poczty.

– Stawiamy na integrację usług grupy Poczty Polskiej, istotna jest dla nas ich cyfryzacja. Proste, wygodne dla klienta i dostępne rozwiązania, jak aplikacja Banku Pocztowego na tabletach listonoszy to kierunek, w którym chcemy podążać (...) Oferowane w naszych placówkach kredyty czy ubezpieczenia Banku odgrywają coraz ważniejszą rolę, przyczyniając się do wzrostu zyskowności Poczty. Coraz więcej wspólnych projektów pozwala na integrację spółek działających w ramach Grupy i osiąganie efektu synergii – mówi Tomasz Zdzikot, prezes zarządu Poczty Polskiej.

DF

Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
tryby
Pytanie, czy będą potem zmuszani do prowadzenia windykacji, czy tylko będą mieli potrącane wynagrodzenia, jak ich klient nie będzie płacić rat? A poza tym, ten program masowego zadłużania Polaków jaki ma prawdziwy ceł?
breadth
Po wyborach mają dane osobowe więc od razu z wypełnionym wnioskiem przyjdzie. Może transze też będzie przynosił. Luksus

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki