REKLAMA
NIE PRZEGAP

Bilety miesięczne za 1 zł w POLREGIO

2020-04-03 09:07
publikacja
2020-04-03 09:07

Miesięczny bilet POLREGIO za złotówkę. Przewoźnik wprowadza nową ofertę dla osób walczących z koronawirusem na pierwszej linii frontu. 

fot. / / FORUM

Pandemia koronawirusa z jednej strony powoduje falę bezrobocia, a z drugiej stawia część pracowników na pierwszej linii frontu z COVID-19. Przewoźnik POLREGIO od soboty (4 kwietnia) wprowadza bilety miesięczne za złotówkę. Z oferty skorzystać mogą:

  • lekarze, pielęgniarki, położne, farmaceuci, diagności laboratoryjni,
  • ratownicy medyczni,
  • kierowcy pogotowia ratunkowego,
  • dyspozytorzy medyczni ,
  • pracownicy zajmujący się utrzymaniem czystości w placówkach ochrony zdrowia.

– Jako największy pasażerski przewoźnik w Polsce należący do Grupy ARP, nadal zapewniamy transport publiczny m.in. dla osób, które zwłaszcza teraz odgrywają nieocenioną rolę dla społeczeństwa, jak wspomniani pracownicy ochrony zdrowia czy osoby utrzymujące czystość w szpitalach (…) Wprowadzamy ofertę specjalną biletów miesięcznych za symboliczną złotówkę – mówi Anna Lenarczyk, członek zarządu POLREGIO.

Bilet kupić można w aplikacji mobilnej POLREGIO, na stronie internetowej polregio.pl, w systemie koleo.pl, kasach biletowych oraz w pociągu (bez opłaty za wydanie). Bilety obowiązują na konkretny odcinek wskazany przez kupującego. 

Załoga konduktorska przy kontroli poprosi o dokument potwierdzający uprawnienie do korzystania z biletu. W zależności od wykonywanej profesji będzie to aktualna karta przebiegu doskonalenia zawodowego ratownika medycznego, identyfikator służbowy, zezwolenie na prowadzenie pojazdów uprzywilejowanych i prawo jazdy.

DF

Źródło:
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ravauw
Ta oferta powinna byc skierowana do personelu, ale po pandemii w ramach wdziecznosci. Rok jazdy za 1 miesiecznie to i tak nic.
dzn7yw
Szczytny cel, ale nietrafiony. Osoby z branży medycznej powinny unikać transportu zbiorowego, ponieważ % zakażonych w ich szeregach jest znacznie wyższy niż wśród innych profesji.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki