Ryanair: Ponad 90 proc. samolotów nadal uziemionych

Ponad 90 proc. samolotów Ryanaira będzie w ciągu najbliższych tygodni uziemionych - poinformowała w poniedziałek spółka.

Ponad 90 proc. samolotów Ryanair nadal uziemionych.
Ponad 90 proc. samolotów Ryanair nadal uziemionych. (fot. JGA / Shutterstock)

Jak napisano w komunikacie, w związku z faktem, iż większość krajów Unii Europejskich wprowadziła zakazy lotów lub inne ograniczenia, Ryanair przedłuża skrócony rozkład lotów o kolejny tydzień, tj. do czwartku 9 kwietnia. Zaznaczono, że spółka współpracuje z rządami UE, aby utrzymać niektóre połączenia lotnicze, nawet jeśli współczynnik obłożenia samolotów (LF) jest bardzo niski.

Ryanair: ponad 90 proc. samolotów nadal uziemionych"Niektóre trasy będą obsługiwane przez Ryanaira codziennie, niektóre natomiast raz w tygodniu" - napisano, dodając, że szczegóły dotyczące przelotów można znaleźć na stronie www.ryanair.com.

Podkreślono, że wszystkie samoloty są codziennie dezynfekowane, a odległość między pasażerami na pokładzie zostanie zoptymalizowana, dzięki niskiemu obłożeniu. Wskazano, że wszyscy pasażerowie powinni współpracować z załogą.

Czytamy, że w najbliższych dniach i tygodniach Ryanair będzie kontynuować ważne połączenia z/do Irlandii i z/do Wielkiej Brytanii, aby ułatwić pasażerom i ich rodzinom poradzenie sobie z sytuacjami kryzysowymi, które mogą wymagać pilnych podróży w nadchodzących dniach i tygodniach. (PAP)

autor: Ewa Wesołowska

ewes/ je/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 rafa987

Istotne jest w jakich warunkach stoją...najgorsza jest wilgoć choć jej poziom musiałby być w długim okresie bardzo wysoki aby zaszkodzić maszynie. Zrobią w niektórych przeglądy, zaległe naprawy mało istotnych podzespołów, zabezpiecza je i będą stały. Jeśli wszystko będzie się przedłużać to ktoś wpadnie na pomysł rozmontowania wnętrza i przerobienia maszyn na "cargo" choć w ograniczonym zakresie (trudny technicznie proces) ponieważ to nie jest proste....palety wymagają zaczepów itd. Długi temat. Zobaczymy co linie wymyślą

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 4 sammler

Swoją drogą, ciekawe jak one (samoloty) to zniosą. To maszyny stworzone do ciągłego latania, a nie garażowania przez całe tygodnie.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 3,4% IV 2020
PKB rdr 1,9% I kw. 2020
Stopa bezrobocia 5,8% IV 2020
Przeciętne wynagrodzenie 5 285,01 zł IV 2020
Produkcja przemysłowa rdr -24,6% IV 2020

Znajdź profil