REKLAMA

Koniec rady Tuska

2014-10-15 00:09
publikacja
2014-10-15 00:09
FORUM

Jan Krzysztof Bielecki opuści wkrótce kancelarię premiera i przeniesie się do biznesu - wynika z nieoficjalnych informacji "Dziennika Gazety Prawnej". W efekcie, kierowana przez byłego premiera Rada Gospodarcza, działająca w KPRM, może przestać istnieć.

Jan Krzysztof Bielecki. Źródło: Forum

Bielecki mówił wcześniej o możliwości odejścia z polityki w wywiadzie udzielonym "Dziennikowi Gazecie Prawnej" i radiowej Trójce. Szef Rady Gospodarczej ma odejść z kancelarii premiera przed końcem grudnia. Będzie chciał wrócić do biznesu - ostatnio był prezesem banku Pekao SA - ale na razie na ten temat milczy.

Oficjalnie rząd nie mówi o żadnych zmianach. Jednak Od czasu objęcia stanowiska premiera przez Ewę Kopacz nie doszło do spotkania Rady Gospodarczej.

Ten organ doradczy powołał Donald Tusk. W przeciwieństwie do ministrów i wiceministrów w przypadku zmiany rządu, członkowie Rady nie są automatycznie stawiani w stan dymisji.

Więcej - w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/"Dziennik Gazeta Prawna"/kd/nyg


Źródło:IAR
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~pod-zdjęciem
Gdzie by tu teraz.... To może do Krajowej Rady Radiofonii i Tlelewizji?
~muniek
ale strata zapaść gospodarcza nas czeka !!! :-)
~RICO
Skompromitowana rada niech zdycha jak jej matka PO !Ten Bielecki to taki typek co obłowił się przy włoskim unicredito !
~geniek
wiadomo rada da sobie rade kolesie nie dadza zginac tak sie spracowali i naodprawiali kominowymi odprawami z kapital zbity da sie troche pozyc widac tylko ze z jednego stolka na drugi sie mieszcza jak by byly szyte na miare i tak kraza po orbiccie od jednej spolki koryta do drugiej
~Tomasz
Najbardziej merytoryczne i miarodajne opinie o tym typie spod ciemnej gwiazdy to zamieszczone opinie : Kieł i Rodak. Nic dodać, nic ująć. Zgadzam się w pełnym zakresie.
~kieł
Ta pieprzona Rada Złodziejów zydowskich koszkowała polskiego podatnika wiele miliaRDÓW ZŁOTYCH . zYDOSZMACIARZ bIELECKI zamiast brać 6 mln. odpraw za podpowiadanie przestępcy tuskowi co by tu Polakom jeszcze ukt\raśćnp. Amber Gold- powinien siedzieć w więzieniu na dozywociu. I w kamieniołomach uczyć sie podstaw szacunku Ta pieprzona Rada Złodziejów zydowskich koszkowała polskiego podatnika wiele miliaRDÓW ZŁOTYCH . zYDOSZMACIARZ bIELECKI zamiast brać 6 mln. odpraw za podpowiadanie przestępcy tuskowi co by tu Polakom jeszcze ukt\raśćnp. Amber Gold- powinien siedzieć w więzieniu na dozywociu. I w kamieniołomach uczyć sie podstaw szacunku do Polski , która okradał poprzez prace w kamieniołopmach. Pierwsza przepustka po 25 latach nienagganego wyrabiania codzuennej normy. A majatki pochodzące z przestępstw należy skonfiskować na rzecz skarbu państwa polskiego ( nie judejsjiego bo zaraz by te środki rozgrabili parchy).
~rodak
Donek powinien wyplacac gaze temu typkowi z wlasnej kieszeni, tutaj punkty dla Kopacz, nie jest taka naiwna jak wszyscy sądzą. Ten pajac to kompramitacja, pewnie chcae sie wslizgnac na jakiegos czlonka w spolce skarbu państwa, bo do normalnej roboty sie nie nadaje i taki to jest jego ciag do biznesu. Jak takie knoje odpadaja Donek powinien wyplacac gaze temu typkowi z wlasnej kieszeni, tutaj punkty dla Kopacz, nie jest taka naiwna jak wszyscy sądzą. Ten pajac to kompramitacja, pewnie chcae sie wslizgnac na jakiegos czlonka w spolce skarbu państwa, bo do normalnej roboty sie nie nadaje i taki to jest jego ciag do biznesu. Jak takie knoje odpadaja z Wadzy to znaczy cos sie zaczyna dziać ku dobremu

Powiązane: Rząd Donalda Tuska

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki