REKLAMA

Konflikt w Strefie Gazy trwa. Kolejny dzień z ostrzałem artyleryjskim

2021-05-18 00:06
publikacja
2021-05-18 00:06
Konflikt w Strefie Gazy trwa. Kolejny dzień z ostrzałem artyleryjskim
Konflikt w Strefie Gazy trwa. Kolejny dzień z ostrzałem artyleryjskim
fot. MOHAMMED SALEM / / Reuters

Izraelska armia poinformowała w poniedziałek późnym wieczorem, że w kierunku Izraela wystrzelono sześć rakiet z terytorium Libanu. Pociskom nie udało się jednak przelecieć na drugą stronę granicy.

Tel Awiw oświadczył, że w odpowiedzi izraelskie "siły artyleryjskie ostrzelały miejsca, z których wystrzelono rakiety” w Libanie. Libańskie źródła bezpieczeństwa podały, że izraelskie pociski wylądowały na terytorium Libanu.

Nie ma doniesień o ofiarach bądź zniszczeniach.

Libański ostrzał spowodował, że izraelskie syreny alarmowe rozbrzmiały w pobliżu kibucu Misgaw Am, wzdłuż północnej granicy Izraela z Libanem. (PAP)

zm/

Źródło:PAP
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
zops
Wydaje się że to tylko ograniczone manewry. Walki zaczną sie dopiero gdy Anglia zaatakuje kilometrowy wieżowiec "Burj Khalifa" w Dubaju (po podpaleniu kilku kościołów w Polsce (2006r p. ul. Rajskiej w Gdańsku, w 2020r p. ul. Żabi Kruk w Gdańsku). ANGLICY SĄ DOBRZE WPRAWIENI Z ZABIJANIU SETEK OFIAR DZIENNIE (Afryka,Wydaje się że to tylko ograniczone manewry. Walki zaczną sie dopiero gdy Anglia zaatakuje kilometrowy wieżowiec "Burj Khalifa" w Dubaju (po podpaleniu kilku kościołów w Polsce (2006r p. ul. Rajskiej w Gdańsku, w 2020r p. ul. Żabi Kruk w Gdańsku). ANGLICY SĄ DOBRZE WPRAWIENI Z ZABIJANIU SETEK OFIAR DZIENNIE (Afryka, Bliski Wschód), PRZY UŻYCIU BIONIKI NA DRONACH...
mrbeast
Rzeź niewinnych ludzi i napad na wolne państwo. ONZ i WHO schowały głowę w piasek. Dlatego gardzę coraz bardziej tymi niby-elitami.

Powiązane: Konflikt Izrael-Palestyna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki