Konferencja "Pulsu Biznesu" - PB SPIN – Sukces Pasje Inspiracje [Relacja na żywo]

Konferencja "Pulsu Biznesu" - PB SPIN – SUKCES PASJE INSPIRACJE - to wyjątkowe wydarzenie, które jak żadne inne wcześniej zgromadzi w jednym miejscu największe ikony polskiego biznesu, kultury, sportu i polityki. Zapraszamy na relację video oraz tekstową w Bankier.pl.

 Konferencję można śledzić na Twitterze pod tagiem #PBSPIN.

 Konferencja zostanie przeprowadzona w formie następujących po sobie bloków, z których każdy składać się będzie z dwudziestominutowych prelekcji. Obok siebie wystąpią politycy, artyści, biznesmeni i sportowcy tworząc unikatową mieszankę energicznych, pasjonujących opowieści.

Gośćmi konferencji PB SPIN będą: Jan Kulczyk, Andrzej Klesyk, Herbert Wirth, Rafał Sonik, Lech Wałęsa, Czesław Lang, Jan A.P. Kaczmarek, Marek Belka, Anja Rubik, Agnieszka Holland, Tomasz Majewski i Urszula Dudziak.

Wszyscy zgromadzeni uczestnicy odnieśli SUKCES w swojej dziedzinie, a ich nazwiska znane są na świecie. Opowiedzą o PASJACH, których rozwijanie stało się nie tylko źródłem energii do intensywnej pracy, ale także drogą do realizacji planów i osiągania celów. Ich wystąpienia stanowić będą bogate źródło INSPIRACJI pokazujące Polakom, że każdy z nas, niezależnie od okoliczności, może podbić świat.

Pełen program konferencji dostępny jest tutaj.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 ~Obiektywnie

Połowa z tych ludzi to tzw. resortowe dzieci, z parasolem służb specjalnych jak Pan Szanowny Jan, mniej szanowny Bolek, czy Belka... A Pani Holland, nie znam doprawdy ani jednego wybitnego filmu, który by stworzyła..

Co do reszty, nie znam i się nie wypowiadam...

! Odpowiedz
0 5 ~takitamzdaleka

Czy panowie I panie wspomną, że uzyskali miliony dzięki nieuczciwej konkurencji, będąc tak na prawdę powiernikami depozytów tajnych służb, a które to służby właśnie tą nieuczciwą konkurencję wspierają?
Nie mówię tu o wszystkich, bo co pani Rubik ma do do fortuny innych, gdy osiągała ją w innych stosunkach niż np. pan kulczyk lub belka. Niektórzy mają talent artystyczne lub cielesne (I je wykorzystują na prawo I lewo), inni zaś - mają służby, które ich chronią I organizują jak najlepsze prosperowanie w zamian za profity, całkiem niemałe.
Tak, tak... spiskowa teoria... ale jakże prawdziwa...
Czy o tym wspomną na tej debacie?... Obawiam się, że nie I będą walić ściemę I tańcować przy wódeczce...

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
4 0 ~zbyszek1

Ja wspomnę. Wtedy nie było żadnej konkurencji. Ani uczciwej ani nieuczciwej. Za co by się człowiek wtedy nie wziął to kosił mamone w obrzydliwych ilościach. Czy ty nie jesteś aby rozgoryczony?

! Odpowiedz
4 29 ~ja

sukces osiagneli wspolpracujac ze sluzbami PRL a teraz zgrywaja biznesmenow!

! Odpowiedz
8 0 ~Matall

"A mnie zżera zazdrość bo nie wykorzystałem szansy"?

! Odpowiedz
0 5 ~ja odpowiada ~Matall

nie masz racji.skonczylem studia .mam swietna prace i czyste sumienie ,ze nie zeruje na okradaniu spoleczenstwa.

! Odpowiedz
0 0 ~zbyszek1 odpowiada ~ja

Jesteś infantylny i jednak szukasz czegoś czym mógłbyś się pochwalić. No ale żeby jakoś pływać musisz obrzucić błotem innych posuwając się do insynuacji. W ten sposób kompleksów nie uleczysz. Nie rósobie nadziei.

! Odpowiedz
0 0 ~Sodomgomor

Załapało sie na końcówke, co to za żenadne gderanie o "dokonaniach" dudziak, a dotego jeszcze spowadzia córeczkę z njujorku co nawet po polskiemu nie potrafi i tłumacza nie załatwili, ma racje młoda urbaniak, że mamy dobry bullshit detektor, od razu widać że zalatuje byczym głównem na pięć kilometrów. Zacytuje tu jeszcze kawałek bardzo dobrego co by nie było filmiszcza co sie Birdman nazwya "Wręczają sobie nagrody za kreskówki i pornografię" tyle ze trzeba jeszcze dodać za korupcję i wzajemną adorację, obijają się o ściany jak dzieci z ucietymi łbami, co za kompletnie żenująca parada klaunów

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 1 ~mal_kontent

Transmisja nie działa.......

! Odpowiedz
1 0 ~miro

działa wystarczy kilknąć:)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.