REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Komorowski: Można w Polsce odnosić sukcesy

2015-05-19 08:57
publikacja
2015-05-19 08:57
Komorowski: Można w Polsce odnosić sukcesy
Komorowski: Można w Polsce odnosić sukcesy
fot. Marcin Borkowski / / EastNews

Można odnosić w Polsce sukcesy nie dysponując na samym początku żadnym wielkim kapitałem, a zdolnościami i kreatywnością - mówił we wtorek podczas spotkania z twórcami gry "Wiedźmin" prezydent Bronisław Komorowski.

Prezydent podziękował za grę i możliwość spotkania, bo - jak mówił - to dobra okazja do pokazania, że do zbudowania firmy niekoniecznie potrzebny jest wielki kapitał.

"Można odnosić w Polsce sukcesy nie dysponując na początku żadnym wielkim kapitałem; dysponując zdolnościami intelektualnymi, kreatywnością. Panów firma i panów osiągnięcie jest tego potwierdzeniem, bo z tego, co ja wiem, to firma i jej wartość giełdowa jest większa niż niejednego liczącego się banku" - powiedział.

Jak podkreślił Komorowski, oznacza to, iż największym polskim kapitałem - gdy brakowało zaplecza finansowego - były talenty, zdolności i kreatywność, własności intelektualne.

Dziękował autorom gry sukcesu. "Dla mnie panów sukces jest potwierdzeniem tego, że często polscy przedsiębiorcy, ludzie sukcesu, są najlepszymi ambasadorami Polski, która ma, na szczęście, coraz częściej opinię kraju ciekawego, kraju sukcesu. Tylko dzięki tego rodzaju przedsięwzięciom odważnym możemy pokonać te problemy, które w Polsce pozostały" - powiedział prezydent.

"Teraz przed wyborami nie dam rady, ale już wiem, co w ciszy wyborczej będę robił" - powiedział komentując upominek. (PAP)

bos/ jbr/

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Otwórz konto w mBanku i zgarnij do 300 zł

Komentarze (5)

dodaj komentarz
~kerry666
Panie Bronek!!! Pytanko mam: w jakim to kraju niekompetentni urzednicy aparatu skarbowego zabili Optimusa?? Polska to naprawde kraj cudow!!! Panie Bronek i wowczas kiedy gnojono optimusa ty jadles i piles za publiczny szmal!!! Teraz masz czelnosc glaskac. Spotkanie z ekipa CDR z polkim politykiem zo rzucona klatwa spolke i tyle. Panie Bronek!!! Pytanko mam: w jakim to kraju niekompetentni urzednicy aparatu skarbowego zabili Optimusa?? Polska to naprawde kraj cudow!!! Panie Bronek i wowczas kiedy gnojono optimusa ty jadles i piles za publiczny szmal!!! Teraz masz czelnosc glaskac. Spotkanie z ekipa CDR z polkim politykiem zo rzucona klatwa spolke i tyle. Zawsze jest tak ze jakikolwiek polityk wypowie sie na temat jakiejs spolki to ona momentalnie doluje. Bronek idz stad ja zaladowalem troche drobnych w cdr ( wlasnych drobnych) w przeciwienstwie do ciebie idz prosze bo smrod politykow to jak dzuma.
~Ggg
bronek jest odrealniony, wystarczy 5 złotych, 25 lat ciężkiej pracy i rejestracja firmy POZA krajem, jeb--ny hipokryta
~mu
nie wiem czemu podarowali komorowskiemu gre ?

mogli mu podarowac grafen :) ktory tak ładnie sprzedali

dobrze ze ten tlumok nie ma nic do gadania w tej spolce bo by dawno spadla na dno
~Jjj
Faktycznie nie potrzeba kapitału żeby płacić co miesiąc pensje 60 programistom/grafikom zanim cokolwiek sie sprzeda....
~znafca
hahaha co to za problem w koncu w takiej branzy zarabiaja krajowa minimalna ;)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki