REKLAMA

Kolejny wartościowy bonus od Citi Handlowego. Jak odebrać głośnik JBL Charge 5 o wartości 700 zł?

Wojciech Boczoń2023-11-17 11:50analityk Bankier.pl
publikacja
2023-11-17 11:50
Kolejny wartościowy bonus od Citi Handlowego. Jak odebrać głośnik JBL Charge 5 o wartości 700 zł?
Kolejny wartościowy bonus od Citi Handlowego. Jak odebrać głośnik JBL Charge 5 o wartości 700 zł?
fot. Master1305 / / Shutterstock

Tym razem Citi Handlowy z promocją dla imprezowiczów. Za wyrobienie karty kredytowej oferuje przenośny głośnik JBL Charge 5 o wartości blisko 700 zł. My tradycyjnie rozłożyliśmy promocję na czynniki pierwsze i sprawdziliśmy jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać gadżet. Są dość proste.

Citi Handlowy regularnie oferuje w promocjach różne wartościowe bonusy. Tym razem do zgarnięcia jest przenośny głośnik JBL Charge 5. Głośnik ma moc 40W, jest odporny na zachlapania i pył (IP67), a jego czas pracy na baterii wynosi według producenta nawet 20h. Powinien więc zadowolić wszystkich fanów imprezowania w plenerze i nie tylko. Dobrze sprawdzi się także jako urządzenie nagłaśniające muzykę na sylwestrowej domówce.

Jak odebrać głośnik JBL Charge 5?

Oczywiście, aby otrzymać głośnik trzeba zamówić jakiś produkt w Citi Handlowym. Tym razem jest to karta kredytowa Citi Simplicity. Aby otrzymać głośnik wystarczy podpisać umowę o kartę, aktywować plastik i w okresie dwóch kolejnych miesięcy od aktywacji karty dokonać transakcje na kwotę 1000 zł. I to w zasadzie wszystko – głośnik zostanie wysłany w ciągu 45 dni od powiadomienia o przyznaniu nagrody.

Tradycyjnie zajrzymy jednak do regulaminu. Aby skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową przez TEN LINK i wyrazić odpowiednie zgody. Po sprawdzeniu naszej zdolności kredytowej, bank wyśle nam kartę z ustalonym limitem kredytowym. Następnie trzeba kartę aktywować – można to zrobić w bankowości elektronicznej Citi Handlowego, czyli w Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile. Promocja wymaga od klienta by ten w każdym z dwóch miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonał transakcji na kwotę minimum 1 000 zł. Niestety nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej głośnika – nagrody będą wysyłane losowo. Ewentualnych innych haczyków nie ma.

Trzeba jednak pamiętać, że kartą trzeba wykonać standardowe transakcje bezgotówkowe, czyli np. płatności w sklepach. Nie mogę być to transakcje szczególne w rozumieniu regulaminu (czyli np. związane z hazardem). Transakcje nie mogę też być zwrócone. Z promocji wyłączone są osoby, które w tym roku posiadały już jakąś kartę kredytową z Citi Handlowego.

Przejdź do strony z wnioskiem o kartę kredytową z głośnikiem JBL Charge 5, RRSO 23,15% »

Na co zwrócić uwagę?

My tradycyjnie sugerujemy, by z promocji korzystały wyłącznie osoby odpowiedzialne finansowo. Karta Citi Simplicity jest produktem kredytowym, którego nieumiejętne użytkowanie może wpędzić w kłopoty. Aby nie narażać się na dodatkowe koszty wystarczy spłacać zaciągnięte zadłużenie w terminie bezodsetkowym. Użytkownik karty ma na to do 56 dni. Jeśli spłacimy pożyczoną kwotę w terminie, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Należy też pamiętać, że z kartą kredytową Citi Handlowy wiążą się opłaty warunkowe. Nieużywany plastik będzie kosztował 12 zł miesięcznie. Bank zniesie opłatę do zera, jeśli użytkownik wyda za pomocą karty minimum 1000 zł miesięcznie.

Karta ma też dodatkowe benefity. Jej użytkownik może rozłożyć na raty każdą transakcję powyżej 100 zł (RRSO 22,54 proc.). Ponadto zyskuje dostęp do rabatów do 50 proc., voucherów i niespodzianek u ponad 300 partnerów banku (np. 10 proc. rabatu na dostawy z restauracji). Ma również dostęp do Programu Mastercard Bezcenne chwile, w którym za transakcje kartą odbiera się nagrody. Kartę można podpiąć do systemów płatności mobilnych Apple Pay i Google Pay. Ponieważ jest to plastik z logo Mastercarda, klient chroniony jest dodatkowo przez chargeback.

Przejdź do strony z wnioskiem o kartę kredytową z głośnikiem JBL Charge 5, RRSO 23,15% »

"Prześwietlamy promocje" to autorska seria artykułów, w której redaktorzy Bankier.pl podpowiadają, jak zarabiać na kontach bankowych. Analizujemy najnowsze oferty, wyjaśniamy kruczki i podpowiadamy, jak najłatwiej sięgnąć po nagrodę.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r. Telefon: 796 099 932

Tematy
Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Sprawdź kredyt hipoteczny w Citi Handlowy!

Komentarze (3)

dodaj komentarz
lutobor
Bardzo sprytnie wymyślili z tymi głośnikami. Kierują ofertę do młodych ludzi mających skłonności do jechania na debecie.
atari65xe
Fajne te głośniki. Kiedy kogoś z takim widzę to od razu wiem, że idzie kretyn. Do takich też skierowana jest ta promocja.

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki