Kolejne zwolnienia grupowe w Tesco

Działająca przy Tesco organizacja związkowa NSZZ "Solidarność" informuje, że w piątek otrzymała zawiadomienie o kolejnych planowanych zwolnieniach grupowych. Tym razem dotkną działu sprzedaży internetowej.

Kolejne zwolnienia grupowe w Tesco
Kolejne zwolnienia grupowe w Tesco (FORUM)

W zawiadomieniu, jakie otrzymała "Solidarność" 29 lipca 2016 r. pracodawca mówi o zamiarze rozwiązania umów o pracę z przyczyn nie dotyczących pracowników z pracownikami działów Sprzedaży Internetowej w Hipermarketach Jelenia Góra - ul. Jana Pawła II 17, Szczawno Zdrój Wałbrzych - ul. Łączyńskiego 44 i Rzeszów - al. Powstańców Warszawy 13.

Przyczyną zapowiedzianych zwolnień jest spowodowane przyczynami ekonomicznymi zamknięcie lub reorganizacja działów sprzedaży internetowej w hipermarketach: Jelenia Góra - ul. Jana Pawła II 17, Szczawno Zdrój Wałbrzych - ul. Łączyńskiego 44, Rzeszów - al. Powstańców Warszawy 13. Jak podają związkowcy, wkrótce odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji ws. planowanych zwolnień grupowych.

To już druga w ostatnim czasie zapowiedź zwolnień grupowych w Tesco. Dwa tygodnie temu pisaliśmy o redukcji etatów planowanej w związku z zamknięciem siedmiu supermarketów. 18 lipca związkowcy informowali, że nie osiągnięto porozumienia ws. planowanych zwolnień grupowych.

mwc

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 5 ~hehehe

Przecież nie chcieliście hipermarketów. Związki kleiły się do populistycznego PISu, a PIS pluł na hipermarkety. No to macie! Likwidują wam miejsca pracy. To chyba dobrze, nie? Spełniają obietnice przecież.
Ach sorry, to miało być inaczej. Miało nie być sklepu, ale robota w sklepie miała zostać. Polska logika.

! Odpowiedz
3 4 ~pio

Dobra zmiana !! Nagonka Pisu i podatek na i tak opustoszałe sklepy robią swoje. !!

! Odpowiedz
1 4 ~p23

Bielany wrocławskie tesco zaraz obok auchana....na ogol tesco drozsze o 15-20%,a wyroby jak dla kogos, kto właśnie przujechal z Etiopii.pieczywo jak z wiórków, wędliny bez smaku, warzywa i owoce....kilka na krzyż.
Potrafią przyciagnac brakiem kolejek do kasy.

! Odpowiedz
11 10 ~wilgotna-cipka

dobra zmiana pisu działa, podatki od handlu pomagają dać 500 jednym kosztem innych , ciekawe to że akurat zwalniają w takich dziurach jak Wałbrzych , jestem przekonana za pis miał tam z 70% poparcia, brawo

! Odpowiedz
4 4 ~krkr

nie karmić trolla;)

! Odpowiedz
2 5 ~JasiuSkompiradlo

Narod kupuje najtansze.Juz tesco jest za drogie. Oszczedzajcie -grosz do grosza i bedzie piwko z biedronki a moze nawet kielbasa z tektura z lidla.

! Odpowiedz
0 3 ~Daffa

Masz racje, ale dla mnie jedzenie z tesco=biedronka i lidl. Dlatego wybieram recznjs krecona kielbase :)

! Odpowiedz
0 3 ~edw odpowiada ~Daffa

Ważny jest nie tylko proces produkcji i komponenty, które są dodawane do kiełbasy, ale też zwierzę z którego pochodzi na nią mięso. Jak było karmione, czy miało wybieg, czy dostawało sterydy i antybiotyki etc.
Dlatego najlepiej samemu upolować dzika na kiełbasę. Tudzież jelenia.

! Odpowiedz
0 2 ~cccc odpowiada ~edw

Dzika z motyliczką ?? ( nie wszyscy weterynarze badają bo nie mają obowiązku).
Na włośnicę wszyscy bo muszą!!!
Smacznego :0)

! Odpowiedz
1 11 ~Katowice

Może wreszcie nasze żony zaczną w domu robić śniadania ,obiady i kolacje. Żarcie z supermarketów to trucizna ładnie opakowana i bardzo droga.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.