REKLAMA
BADANIE

Klienci Banku Millennium mogą korzystać już z wpłatomatów Euronetu

Wojciech Boczoń2023-02-01 10:17analityk Bankier.pl
publikacja
2023-02-01 10:17

Od 30 stycznia 2023 roku klienci Banku Millennium mogą dokonywać wpłat we wpłatomatach Euronetu. Z urządzeń mogą korzystać wszyscy klienci, którzy posiadają kartę debetową, kredytową lub przedpłaconą. Transakcje realizowane będą analogicznie do tych wykonywanych w macierzystych wpłatomatach banku.

Klienci Banku Millennium mogą korzystać już z wpłatomatów Euronetu
Klienci Banku Millennium mogą korzystać już z wpłatomatów Euronetu
/ Bank Millennium

Bank Millennium poinformował, że jego klienci mogą już korzystać z wpłatomatów Euronetu. Takich urządzeń działa na rynku ponad 3 tysiące. Są one dostępne przez całą dobę i 7 dni w tygodniu. Z usługi wpłaty gotówki PLN we wpłatomatach Euronet skorzystać może każdy klient Banku Millennium posiadający kartę debetową, kredytową lub przedpłaconą. Opłaty za usługę naliczane są w zależności od kwoty transakcji zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Otwórz konto w Banku Millennium z premiami do 400 zł »

Reklama

Zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie banku Millennium nie pobiera opłat za korzystanie z usługi przy użyciu karty kredytowej. W przypadku skorzystania z usługi przy użyciu innej karty niż karta kredytowa instytucja nie pobierze opłaty, jeżeli łączna wartość wpłat gotówkowych we wpłatomatach Euronetu nie przekroczy 10 000 zł w danym miesiącu kalendarzowym. W przeciwnym razie zostanie naliczona prowizja w wysokości 0,4 proc. liczona od wartości wpłat stanowiących nadwyżkę ponad 10 000 zł.

Bank informuje, że transakcje w sieci Euronet realizowane będą analogicznie do tych wykonywanych w macierzystych wpłatomatach Millennium. Po włożeniu karty do bankomatu i podaniu kodu PIN klient będzie potwierdzał zapoznanie się z regulaminem usługi. Następnie będzie miał możliwość umieszczenia banknotów we wpłatomacie. W kolejnym kroku urządzenie rozpozna i przeliczy banknoty oraz wyświetli na ekranie podsumowanie transakcji z prośbą o jej potwierdzenie.

Po skorzystaniu z usługi wpłacona gotówka jest od razu księgowana na rachunku powiązanym z kartą. Wyjątkiem są dni ustawowo wolny od pracy, kiedy wpłacona gotówka na rachunku powiązanym z kartą jest dostępna w najbliższym dniu roboczym po tym dniu.

Otwórz konto w Banku Millennium z premiami do 400 zł »

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Konto firmowe z premią do 2000 zł od Banku Millennium + 400 zł od Bankier.pl

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki