REKLAMA

Konkurent Revoluta wprowadza ekskluzywne karty

2020-05-19 08:50
publikacja
2020-05-19 08:50

Polscy klienci fintechu Curve mogą już zamawiać karty Curve Metal. Oprócz funkcji „wszystkie karty w jednej” mają one kilka niedostępnych w niższych pakietach opcji, w tym 1-procentowy zwrot transakcji wykonanych w sześciu wybranych sieciach handlowych.

Karta Curve Metal wylądowała w Polsce – taką wiadomość otrzymali 18 maja użytkownicy usługi w naszym kraju. Gdy w październiku 2019 r. recenzowaliśmy na łamach Bankier.pl usługę Curve, płatne pakiety nie były jeszcze dostępne na polskim rynku.

/ Bankier.pl

Curve to rodzaj „nakładki” na karty płatnicze. Za pomocą karty wydawanej przez brytyjski start-up można obciążyć dowolny plastik (debetowy, kredytowy) wydany np. przez polskie banki. Źródłami pieniądza zarządza się w aplikacji mobilnej, gdzie wskazuje się kartę, z której pochodzić mają środki użyte przy kolejnej transakcji. Aplikacja pozwala także na „podróż w czasie” – można zmienić źródło finansowania transakcji już po jej wykonaniu, przez kilkanaście dni.

Usługa przypomina pod pewnymi względami również popularnego w Polsce Revoluta. Wszelkie operacje za granicą wykonane plastikiem Curve przeliczane są na podstawową walutę podpiętej karty po kursie z rynku międzybankowego. Oprócz tego użytkownik otrzymuje dostęp do darmowych wypłat gotówki za granicą (w podstawowej opcji limitowanej do równowartości 200 funtów miesięcznie).

Płatny pakiet Curve Metal przeznaczony jest dla najbardziej wymagających użytkowników. Kosztuje 14,99 euro miesięcznie i pozwala m.in. na zwiększenie limitu bezprowizyjnych wypłat z bankomatów (600 euro miesięcznie) oraz nieograniczoną limitami kwotę przeliczanych transakcji walutowych bez spreadu.

W pakiecie znalazł się także nielimitowany czasowo 1-procentowy moneyback u sześciu wybranych handlowców (m.in. w sieci Lidl), ubezpieczenie podróżne działające na całym świecie, ubezpieczenie telefonu komórkowego, ubezpieczenie od odpowiedzialności za szkody na wypożyczanych samochodach. Karta Metal dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej i różowej.

MK

Źródło:
Tematy
Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Kredyt balonowy na samochód. Wszystko, co musisz wiedzieć.

Komentarze (6)

dodaj komentarz
mbanny
Polecam. Rejestracja jest prosta i przejrzysta, korzystanie z apki intuicyjne, a po podaniu kodu DGPP899D dostaje się 5 funtów za darmo.
racek
Wszyscy, którzy w przeszłości wyrobili sobie kartę Curve a nie aktywowali jej! Curve zmienia z dniem 22.06.2020 regulamin! Od tego dnia będziesz miał tylko 7 dni na zyskanie bonusu 5GBP! Tylko 7 dni Curve będzie czekało na wykonanie pierwszej transakcji! Jeżeli zatem posiadasz kartę ale jej nie aktywowałeś zrób to teraz.Wszyscy, którzy w przeszłości wyrobili sobie kartę Curve a nie aktywowali jej! Curve zmienia z dniem 22.06.2020 regulamin! Od tego dnia będziesz miał tylko 7 dni na zyskanie bonusu 5GBP! Tylko 7 dni Curve będzie czekało na wykonanie pierwszej transakcji! Jeżeli zatem posiadasz kartę ale jej nie aktywowałeś zrób to teraz. Jeżeli nie posiadasz - zamów i zrealizuj swoją pierwszą płatność aby otrzymać bonus i cieszyć się kartą!
zapraszam: https://www.curve.app/join#N96OQ32N
vagraf
Curve Metal jest dostępne oficjalnie w Polsce od 11 Marca, a wczoraj po prostu rozesłali trochę maili do klientów :)
I nie prawdą jest że nie było wcześniej dostępnego płatnego planu w PL, bo sam korzystam jakoś od listopada 2018r. z Curve Black, poczatkowo nie było w nim ubezpieczenia podróznego dla użytkowników
Curve Metal jest dostępne oficjalnie w Polsce od 11 Marca, a wczoraj po prostu rozesłali trochę maili do klientów :)
I nie prawdą jest że nie było wcześniej dostępnego płatnego planu w PL, bo sam korzystam jakoś od listopada 2018r. z Curve Black, poczatkowo nie było w nim ubezpieczenia podróznego dla użytkowników z naszego kraju, ale dodali je jakoś na początku bieżącego roku.
mbanny
Polecam. Rejestracja jest prosta i przejrzysta, korzystanie z apki intuicyjne, a po podaniu kodu DGPP899D dostaje się 5 funtów za darmo.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
heimir
Ale Curve to nie jest konkurencja dla Revoluta. Curve po prostu spina karty a Revolut to już obecnie bank z dobrymi kursami walut.

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki