REKLAMA
Tour de spółki

Kampania reklamowa "Cyberpunk 2077" w telewizji ruszy od października

2020-09-04 12:30, akt.2020-09-04 13:02
publikacja
2020-09-04 12:30
aktualizacja
2020-09-04 13:02
fot. CD Projekt Red / www.cyberpunk.net

Kampania reklamowa gry "Cyberpunk 2077" w telewizji, druku, radiu i kinach rozpocznie się w październiku, a reklamy zewnętrzne pojawią się w listopadzie - poinformowali przedstawiciele spółki. Działania marketingowe firmy staną się bardziej intensywne w pierwszej połowie listopada.

Prezes Adam Kiciński podał podczas konferencji, że duża część wydatków marketingowych pojawi się od pierwszej połowy listopada. Dodał, że spółka planuje jeszcze kilka transmisji internetowych pt. "Night City Wire", na których prezentowane są szczegóły nadchodzącej gry "Cyberpunk 2077".

Premiera gry zaplanowana jest na 19 listopada.

Zarząd spodziewa się, że nakłady na marketing gry będą co najmniej trzy razy większe niż w przypadku poprzedniej gry "Wiedźmin 3".

"Przyspieszamy z kampanią w III kw., ale oczywiście główne wydatki pojawią się na kilka tygodni przed premierą i po niej. Spodziewamy się, że będzie ona co najmniej trzy razy większa niż w przypadku 'Wiedźmina 3'. Podkreślam, że nie podaliśmy wartości budżetu, ponieważ jest ona elastyczna (...), ostateczna wartość będzie zależała od oczekiwań dystrybutorów, analityków rynkowych i może się zmienić" - powiedział wiceprezes Piotr Nielubowicz. (PAP Biznes)

kuc/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
znawca_wszystkiego
Dalczego moderator usunął komentarz? Pisałem że na tym zdjęciu samochód wygląda jak z Need for speed z 1997 roku. Nic obraźliwego. CO to za chora cenzura???
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki