REKLAMA
WAŻNE

Kaczyński: Zdawanie się na innych błędem. Trzeba działać w Polsce

2016-11-11 11:39
publikacja
2016-11-11 11:39

Zdawanie się na innych jest zawsze wielkim błędem; trzeba działać w Polsce, umieć w kraju odnosić sukcesy - podkreślił w piątek prezes PiS Jarosław Kaczyński, który w Święto Niepodległości przemawiał pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego przy Belwederze.

Kaczyński: Zdawanie się na innych błędem. Trzeba działać w Polsce / fot. Tomasz Adamowicz / FORUM

Kaczyński wraz z politykami PiS, m.in. wiceprezesem partii Mariuszem Kamińskim, wiceszefem klubu Markiem Suskim, rzeczniczką klubu Beatą Mazurek i wicemarszałkiem Sejmu Joachimem Brudzińskim złożyli wieniec pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego przy Belwederze.

"Musimy pamiętać o jednym: Polska nie powstałaby, gdyby nie czyny Polaków. Nie powstałaby w wyniku działań innych. Wszelkiego rodzaju zdawanie się na innych jest zawsze wielkim błędem. Trzeba tu w Polsce działać, tu w Polsce umieć odnosić sukcesy" - powiedział prezes PiS po złożeniu wieńca.

"To jest droga, którą wybraliśmy, podejmując dzieło naprawy Rzeczypospolitej, podejmując dzieło, którego sensem jest uczynienie z Polski państwa rzeczywiście liczącego się i rzeczywiście suwerennego. (...) Przez lata było inaczej, dziś trzeba toczyć o to trudną walkę, i my tę walkę będziemy toczyć i wobec innych, naszych partnerów z Unii Europejskiej, innych partnerów, choćby z NATO, ale także w Polsce, wobec tych, którzy ciągle myślą w anachronicznych i szkodliwych kategoriach" - podkreślił.

Dodał, że większość myślących w ten sposób, któregoś dnia "przyjmie nasze racje". (PAP)

tgo/ wni/ eaw/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (27)

dodaj komentarz
~Hillela
Krzyczą że demokracja zagrożona kto krzyczy ten co ma stracić układ tak to demokracja
~SZ
Taki statystyczny Ed pojdzie pierwszy w demonstracji przeciwko nieokreslonym zlodziejom jak Polska wpadnie w tarapaty finansowe bo rozdaje pozyczona kase na prawo i lewo. Bedzie wrzeszczal "Zlodzieje ! Zlodzieje !"
~jgfbnj
Ed ale się natrudziles ..... czyli nie ma wolnych sobót ??? Twój elaborat brzmi jak list pochwalny dla I Sekretarza PZPR i albo jesteś z tamtej epoki albo nie czujesz i Łukasz w TVP is lub TV Trwam
~ed
Wszystko można ośmieszyć jeżeli taka jest wola, ale warto spojrzeć na twarde fakty.
~ed
Kaczyńskiego można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że wie co robi. Rok rządów PiS-u i 3,7mln dzieci otrzymało wsparcie finansowe, w tym 800tys. dzieci zostało wyciągnięte z biedy (tyle dzieci żyło w ubóstwie wg. danych GUS za rok 2014). Do tego wygoniono ze spółek skarbu państwa oszustów z wiadomej ekipy, zredukowano Kaczyńskiego można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że wie co robi. Rok rządów PiS-u i 3,7mln dzieci otrzymało wsparcie finansowe, w tym 800tys. dzieci zostało wyciągnięte z biedy (tyle dzieci żyło w ubóstwie wg. danych GUS za rok 2014). Do tego wygoniono ze spółek skarbu państwa oszustów z wiadomej ekipy, zredukowano deficyt budżetu, wypłacono świadczenia emerytom, przywrócono godność polskiej dyplomacji, trwają przygotowania do przywrócenia wieku emerytalnego sprzed bandyckiej reformy go podnoszącej, zabezpieczono godne wynagrodzenia najciężej pracującym, przywrócono zwolnienia chorobowe mundurowym, podniesiono płacę minimalną, zlikwidowano śmieciówki. Oj można tak długo wymieniać jak oni nam pomogli. Powinniśmy być im wdzięczni? Nic podobnego! Rząd po prostu dobrze wykonują swoją pracę, którą im zlecił naród.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~jaEXzolnierz
Panie Kaczynski ,,Patrioci Polscy,,sa z panem kwestia obronnosci jest kwestia ,,Priorytetowa,,!
~dependziak
tu ma Kaczynski RACJE...choc nigdy nie glosowalem na PIS
Pytanie jest o sposob walki i tu sie pewnie bym poroznil z nim...
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki