Kaczyński: Poziom rządów PO-PSL osiągnął dno

Poziom rządów PO-PSL osiągnął dno. Liczba rzeczy złych była po prostu gigantyczna - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński: Poziom rządów PO-PSL osiągnął dno
Kaczyński: Poziom rządów PO-PSL osiągnął dno (FORUM)

Premier Beata Szydło przedstawiła w środę w Sejmie raport o rządach koalicji PO-PSL. Według Szydło w tym czasie Polacy stracili ok. 340 mld zł.

"To jest bardzo skrótowy i na pewno dalece niepełny opis tego, co działo się w Polsce w ciągu ośmiu lat rządów PO i PSL. Przy czym sądzę, że taki pełny audyt, który z czasem pewnie będzie gotowy, ale to musi trochę potrwać, to będzie do przedstawienia w parę dni, bo ilość rzeczy złych była po prostu gigantyczna. Poziom tych rządów osiągnął można powiedzieć dno" - powiedział Kaczyński dziennikarzom w Sejmie.

Pytany, czemu rząd przedstawia audyt z pracy poprzedniej ekipy dopiero pół roku po przejęciu władzy, Kaczyński odparł, że "to musiało troszkę trwać". "Pewnie kolejne też będą trochę trwały" - dodał.

Prezes PiS pytany, czy premier Szydło przedstawi także podsumowanie sześciu miesięcy sprawowania władzy przez jej rząd, powiedział, że to jest pytanie do szefowej rządu. "Ja jestem bardzo zadowolony" - powiedział Kaczyński. (PAP)

mzk/ eaw/ malk/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
4 1 ~ART

Kto w końcu powie temu oszołomowi żeby ODSZEDŁ

! Odpowiedz
0 3 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,8% VIII 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 125,26 zł VIII 2019
Produkcja przemysłowa rdr -1,3% VIII 2019

Znajdź profil