REKLAMA
PIT 2023

Jefferies obniżył rekomendację dla CD Projektu do "poniżej rynku"

2023-12-04 06:54
publikacja
2023-12-04 06:54

Analitycy Jefferies obniżyli rekomendację dla CD Projektu do "poniżej rynku" z "kupuj" z - poinformowała agencja Bloomberg.

Jefferies obniżył rekomendację dla CD Projektu do "poniżej rynku"
Jefferies obniżył rekomendację dla CD Projektu do "poniżej rynku"
/ CD Project

Cena docelowa została ustalona akcji CD Projektu na poziomie 90 zł, co implikuje 19 proc. spadek w stosunku do ostatniej ceny.

Na piątkowym zamknięciu na GPW papiery spółki wyceniono na 111 zł.

epo/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Kredyt hipoteczny własny kąt 0% prowizji (RRSO: 9,83%)

Komentarze (7)

dodaj komentarz
101hz
lepiej niech pracują nad cyberpunkiem nadal...
Raffmo
ta może od razu 50 zł dajcie...

Na szczęście zdecydowana większość rekomendacji jest o kant d..y
zawszeszef
90zł :D faktycznie tyle warty(jak by już nic więcej mieli nie wydać)... najlepsze wyniki jakie były bez wydania głównej gry, a dodatku... 75-90 to CDR uklepał w dołku po najgorszych informacjach. A teraz najgorszą informacją jest to że trzeba czekać 3 lata na wieśka4. A kasę będą zarabiać, tyle że pejsaci chcą zebrać papier najtaniej 90zł :D faktycznie tyle warty(jak by już nic więcej mieli nie wydać)... najlepsze wyniki jakie były bez wydania głównej gry, a dodatku... 75-90 to CDR uklepał w dołku po najgorszych informacjach. A teraz najgorszą informacją jest to że trzeba czekać 3 lata na wieśka4. A kasę będą zarabiać, tyle że pejsaci chcą zebrać papier najtaniej jak się da, shorty same się nie wystawiły i nie bez powodu... przed premierą dodatku jakoś wycena było 2x większa. Ciekawe czy w 2027 pęknie te magiczne 500zł
zawszeszef
ps w dodatku sami wspomnieliście że IV kwartał będzie wyjątkowy bo grę sprzedają teraz w BF jako całość gra+dodatek i wchodzi do sprzedaży gra w formie fizycznej - to też może napędzić lekko sprzedaż.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-Projekt-spodziewa-sie-wyjatkowego-I-kw-24-nowy-Wiedzmin-priorytetem-8654464.html
infinityhost
No, żeby nie sapkowski to by nic nie mieli
zawszeszef odpowiada infinityhost
albo gdyby nie oni to o nim by mało kto słyszał... nikomu nie znany Polski pisarz (dlatego kupili prawa do Wieśka za grosze), Cyberpunka dzięki komu zrobili według ciebie?
vissegard
Czekać 3 lata na wieśka 4, a to dobre. Pomnóż tę 3 przez 2 i wtedy może data premiery będzie realistyczna. Oni zawsze mieli opóźnienia nawet pracując na swoim autorskim siliniku, a co dopiero przy produkcji gry na silniku na którym nigdy nic nie zrobili...

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki