REKLAMA

Jakość, doskonałość, wzrost XIV. Konferencja Finansowa TNS Polska

2014-05-07 14:03
publikacja
2014-05-07 14:03

 

28 maja 2014 r., w teatrze Polonia w Warszawie, odbędzie się XIV. konferencja finansowa TNS Polska Jakość, doskonałość, wzrost, podczas której podzielimy się naszymi obserwacjami i refleksjami na temat trendów kształtujących biznes w sektorze finansowym.

Każde doskonalenie oznacza poprawę jakości, a poprawa jakości może dotyczyć każdego aspektu biznesu finansowego - bez względu na to, czy mówimy o jakości produktów, jakości procesów, jakości wizerunku czy jakości obsługi. O tych różnych aspektach jakości będziemy opowiadać, przekonując jednocześnie, jak potrzebne jest kompleksowe spojrzenie na tę tematykę.

Konferencję zwieńczy dyskusja panelowa, podczas której doświadczeni praktycy z branży finansowej wskażą, jak wnioski z przedstawionych prezentacji mogą znaleźć zastosowanie w biznesie i przełożyć się na wzrost.

Będziemy także mieli przyjemność i zaszczyt wręczyć statuetki Lampartów dla najbardziej podziwianych kreacji marek bankowych i ubezpieczeniowych.


Szczegółowy program konferencji oraz wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie konferencji http://www.tnsglobal.pl/konferencjafinansowa2014/

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki