REKLAMA

Jak wygrać na marketingu sportowym [Podcast]

Grzegorz Nawacki2021-07-24 08:00Redaktor naczelny "Pulsu Biznesu"
publikacja
2021-07-24 08:00
Jak wygrać na marketingu sportowym [Podcast]
Jak wygrać na marketingu sportowym [Podcast]
/ Puls Biznesu

Czy marketing sportowy się opłaca? Dlaczego warto inwestować w sport? Czy łatwo jest przyciągnąć sponsorów do sportu w Polsce i jak to zrobić - o tym rozmawiamy w najnowszym odcinku podcastu Puls Biznesu do słuchania.

23 lipca to święto wszystkich kibiców - startują Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Temat najnowszego odcinka podcastu nasunął się zatem sam - sport. Ale jako że jesteśmy w Pulsie Biznesu do słuchania, to zajęliśmy się nim od strony biznesowej. W jakiej kondycji jest polski sport, czy łatwo do niego przyciągnąć pieniądze i jak to zrobić, by wyciągnąć najwięcej.  

Paweł Fajdek, nasz faworyt do olimpijskiego złota, opowiada o tym, czy ciężko jest być sportowcem i współpracować ze sponsorami.

Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki, odkrywa finansowe kulisy siatkówki.

Agata Pniewska, szefowa marketingu sportowego w PKN Orlen, tłumaczy, dlaczego koncern wydaje tyle pieniędzy na sport i jak liczy efekty.

Dariusz Miodulski, właściciel Legii Warszawa, tłumaczy czy klub to biznes i co ciąży polskim klubom piłkarskim.

Źródło:
Grzegorz Nawacki
Grzegorz Nawacki
Redaktor naczelny "Pulsu Biznesu"

W gazecie od marca 2006 r. Najpierw jako dziennikarz zajmujący się tematyką rynku kapitałowego, funduszy inwestycyjnych, emerytalnych, ubezpieczeniami, private equity. Od lutego 2011 r. byłem zastępcą redaktora naczelnego, a od maja 2016 r. również naczelnym pb.pl. W 2009 r. zostałem uznany Dziennikarzem Roku przez Izbę Zarządzających Funduszami i Aktywami, w 2007 r. zdobyłem nagrodę Debiut Roku w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Ubezpieczeń. Jestem inicjatorem akcji #jedzjabłka, absolwentem wydziału dziennikarstwa w Collegium Civitas. Uwielbiam sport w każdej postaci.

Tematy
 Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Ubezpieczenie NNW dla dzieci. Dla każdego dziecka od 4 miesiąca do 25 roku życia.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podcast

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki