REKLAMA

Jak dofinansować swój e-biznes

2011-05-05 15:07
publikacja
2011-05-05 15:07

„Jak aplikować o dotację z Działania 8.1 PO IG?" – to tytuł bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego dla firm zainteresowanych ubieganiem się o dotacje na e-biznes. Spotkanie odbędzie się 12 maja 2011 r. w Krakowie.

W trakcie szkolenia uczestnicy poznają zasady aplikowania o dotacje na e-biznes, dowiedzą się, jakie projekty kwalifikują się do dofinansowania, kto może ubiegać się o wsparcie i na jaką kwotę. Ponadto zapoznają się z procedurami aplikacyjnymi oraz kryteriami oceny wniosków. W szkoleniu mogą uczestniczyć mikro i mali przedsiębiorcy - maksymalnie 1 osoba z danej firmy. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz rejestracji, dostępny na stronie www.marr.pl.

Organizowane spotkanie to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności potrzebnych przy ubieganiu się o jedną z najpopularniejszych dotacji unijnych – na e-usługi. Pierwszy i zarazem jedyny w tym roku nabór wniosków rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek, 9 maja 2011 r. i potrwa do 3 czerwca 2011 r.

Potrzebujesz więcej informacji związanych z unijnymi dotacjami? Chcesz rozwiać swoje wątpliwości? Skorzystaj z
Fundusze UE dla Twojej firmy

Wprowadzone w ubiegłym roku nowe kryteria konkursowe (zarówno formalne jak i merytoryczne) zaostrzyły wymagania w zakresie dokumentów, składanych w konkursie przez przedsiębiorców. O tym, że niełatwo starać się o dotację świadczy liczba złożonych w 2010 roku wniosków o dofinansowanie.

W Małopolsce było ich zaledwie 189. Udział w bezpłatnym szkoleniu MARR daje możliwość zapoznania się z nowymi kryteriami i skorzystania z wiedzy eksperta.

A jest, o co walczyć, bo na konto innowacyjnej firmy może trafić maksymalnie 490 tys. zł (70 % wydatków kwalifikowanych przy limicie 700 tys. zł.). W jeszcze lepszej sytuacji są osoby, które nie ukończyły 27 lat. Mogą otrzymać wsparcie w wysokości 80% kosztów kwalifikowanych, czyli nawet 560 tys. zł.

Zapraszamy!

"Jak aplikować o dotację z Działania 8.1 PO IG?"
  • data: 12.05.2011 r.
  • godz.: 9.00
  • miejsce: Kraków, ul. Rymarska 3 dawne Zakłady Farmaceutyczne Pliva przy ul. Mogilskiej, sala szkoleniowa na parterze
  • koszt: bezpłatne

Rejestracja i szczegóły spotkania: http://www.marr.pl//marr.pl

Źródło:Informacja prasowa
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Dotacje unijne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki