REKLAMA

JSW: powołanie członka zarządu - uzupełnienie

2016-11-10 10:48
publikacja
2016-11-10 10:48

Raport bieżący 61/2016

Zarząd Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. ("Spółka") w uzupełnieniu raportu bieżącego nr 60/2016 z dnia 9 listopada 2016 r. przekazuje do publicznej wiadomości pozostałe informacje, o których mowa w § 28 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (...).

Pani Jolanta Gruszka ukończyła wydział filologii na uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz liczne szkolenia i kursy z zakresu strategii sprzedaży i zarządzania. Posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego języka angielskiego.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z handlem i zarządzaniem. Pracę zawodową rozpoczęła w 1990 roku w "Centrozap" Spółka Handlowo Przemysłowa, gdzie pracowała na stanowisku Stażysty ds. Handlowych, a następnie Handlowca. Od 1996 r. była zatrudniona w Spółce Polski Koks, gdzie pracowała na stanowiskach począwszy od Specjalisty ds. Marketingu i Handlu do Wiceprezesa Zarządu. Od października 2016 roku pełni obowiązki Pełnomocnika Zarządu JSW S.A.

Od początku swojej kariery zawodowej związana z handlem, marketingiem i spedycją. Zrealizowała szereg dużych projektów związanych z realizacją polityki handlowej i strategii sprzedaży, restrukturyzacją i ograniczaniem kosztów.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem pani Jolanta Gruszka nie wykonuje działalności konkurencyjnej w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, ani też nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej, osobowej, nie jest też członkiem organu konkurencyjnej spółki kapitałowej oraz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 22 i § 28 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1 kom espi zdz

Źródło:PAP Biznes
Tematy
10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

10% zwrotu za paliwo! Sprawdź iKonto Biznes z kartą z Plusem!

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~iwo
Bardzo dobry wybór, kobieta ma solidne zdanie i wie gdzie ma zmierzac teraz tendencja dla rynku koksowego
~pepe
internetowi inwestorzy wiedza lepiej:P
~drozd
przeciez kobieta pracuje tam od lat, zna sie na branzy i po prostu pieła sie w góre.
~gąszczu
gawlik otacza sie ludzmi na poziomie i w jego najlepszym interesie jest ułożyć JSW na lini prostej zeby zwiekszac zyski.
~wojtek
głupi jestes czy udajesz, masz napisane ze robi w spedycji i handlu weglem od lat 90. To tyle jesli chodzi o twoje pytanie odnosnie kompetencji. Internetowi fachowcy zawsze wiedza czy jest ktos adekwatny czy nie na stanowisko prawda?
~sd
Czyli fachowiec od handlu węglem jakich mało. Czy JSW nie stac na prawdziwego znawcę rynku koksu? Spot po 3 stówy a on sprzedaje po 100 dolarow i się chwali, ze mu cena skoczyła o 6 procent.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki