Ceny pączków: od kilkudziesięciu groszy do nawet 6 zł za sztukę

W tłusty czwartek Polacy zjedzą ok. 7 tys. ton pączków - wynika z opublikowanych w środę wyliczeń Banku BNP Paribas. Do przygotowania ciasta drożdżowego, w piekarniach, cukierniach i domach zostanie zużyte łącznie ok. 2,5 tysiąca ton mąki pszennej, 500 ton cukru, 500 ton masła, 1,3 mln litrów mleka oraz około 25 mln sztuk jaj.

(fot. Snapwire / Pexels)

Szacuje się, że obecnie tego dnia spożywamy przeciętnie około 100 milionów pączków, czyli na jednego mieszkańca Polski przypada 2,5 pączka. Przy założeniu, że przeciętny pączek waży ok. 70 gramów, 20 lutego br. zjemy  7 tysięcy ton pączków. 

Z informacji wynika, że tego dnia zjadamy przeciętnie około 100 milionów pączków, co oznacza, że na jednego Polaka przypada 2,5 pączka. 100 milionów 70 gramowych pączków daje 7 tysięcy ton. Wyliczono, że do przygotowania odpowiedniej ilości ciasta drożdżowego, w piekarniach, cukierniach i domach zostanie zużyte łącznie ok. 2,5 tysiąca ton mąki pszennej, 500 ton cukru, 500 ton masła, 1,3 mln litrów mleka oraz około 25 mln sztuk jaj.

"Ceny pączków w sklepach i cukierniach zaczynają się od kilkudziesięciu groszy, sięgając nawet 5-6 zł za sztukę - mówi cytowana w informacji, dyrektor Biura Analiz Sektora Rolno-Spożywczego w Banku BNP Paribas. Dodała, że cena jest uzależniona od miejsca zakupu, wielkości miasta, a nawet od pory dnia.

Z jej wyliczeń wynika, że jeżeli na smażenie pączków zdecydujemy się w domu, to koszt przygotowania jednego pączka może wynieść przeciętnie od 1,16 zł do 1,60 zł. Zaznaczyła jednak, że "ze względu na wzrosty cen detalicznych cukru, mąki oraz olejów, koszt ten będzie o ok. 5-6 proc. wyższy niż w ubiegłym roku".

Według BNP Paribas, składnikiem, za który zapłacimy mniej, jest masło. Według danych GUS, w grudniu 2019 roku ceny detaliczne masła były przeciętnie o ok. 14 proc. niższe niż rok wcześniej. Z kolei największy wzrost cen (o 23 proc. w relacji rocznej) odnotowano w przypadku cukru.

Jednym z najwyższych kosztów wyrobu pączków w zakładach produkcyjnych jest robocizna. Według danych PontInfo, na który powołują się autorzy informacji, udział kosztów pracy w kosztach działalności operacyjnej branży piekarniczej i ciastkarskiej wynosił w ostatnich latach około 18 proc. Dla porównania, w przypadku sektora spożywczego ogółem kształtował się na poziomie 8 proc. Tym samym branża w dużo większym stopniu odczuwa narastający problem z dostępem do pracowników. W 2019 roku koszty wynagrodzeń w cukierniach i piekarniach wzrosły o prawie 13 proc., podobnie jak koszty energii, zaś koszty surowców, stanowiące około 41 proc. kosztów ogółem, zwiększyły się o około 8 proc.

Tradycja jedzenia słodkich pączków w tłusty czwartek sięga w Polsce XVI wieku. Powszechne jest przekonanie, że idealny pączek jest puszysty i jednocześnie lekko zapadnięty, a jasna obwódka dookoła ma świadczyć o tym, że ciasto smażone było na świeżym tłuszczu.(PAP)

autor: Ewa Wesołowska

ewes/ drag/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
2 16 multibilioner

Pani dyrektor niech lepiej zajmie się liczeniem brudnych pieniędzy w banku,a nie robieniem kalkulacji kosztów produkcji pączków!!!! Kobieto koszt produkcji jednego pączka uzależniony jest od wielu czynników-ale zawiera się w przedziale od około 30 groszy do .....mogą być nadziane złotem !!!!

! Odpowiedz
3 12 iptak

"W tłusty czwartek Polacy zjedzą ok. 7 tys. pączków - wynika z opublikowanych w środę wyliczeń Banku BNP Paribas"

Myślę, że BNP Paribas się trochę machnął w swoich wyliczeniach.

! Odpowiedz
19 23 daniel_1

Moja firma kupuje co roku pączki dla pracowników, po 87PLN za szt.
Wszystko dla dobra pracowników......kupujemy kilka tyś pączków, bo to firma państwowa.

! Odpowiedz
0 21 pakamera

Ta firma to pralnia pieniędzy?

! Odpowiedz
0 7 carlito1 odpowiada pakamera

nie, ZeUS

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne