REKLAMA

"Idee chemii kwantowej" profesora Pieli z UW najlepszą książką akademicką

2004-11-03 16:27
publikacja
2004-11-03 16:27
Najlepsza Książka Akademicka 2004 roku to "Idee chemii kwantowej" profesora Lucjana Pieli z Uniwersytetu Warszawskiego wydana przez Wydawnictwo Naukowe PWN. Na odbywających się w Warszawie Krajowych Targach Książki Akademickiej Atena rozdano 8 nagród i 7 wyróżnień w konkursie na najlepszą publikację akademicką.

W dziedzinie techniki uhonorowano Wydawnictwa Komunikacji i Łączności za "Syntezę układów cyfrowych" pod redakcją Tadeusza Łuby.

Nagrodzono również Wydawnictwa Lekarskie PZWL za książkę: "Wiktora Degi ortopedia i rehabilitacja" pod redakcją Witolda Mateiniaka i Andrzeja Szulca oraz Wydawnictwa Naukowe Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu za: "Chiny. Zarys kultury" Wiesława Olszewskiego.

Najlepiej wydaną książką Akademicką ubiegłego roku została publikacja Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego "200 lat teatru na Targu Węlowym w Gdańsku" pod redakcją Jana Ciechowicza.

W tym roku na konkurs zgłoszono ponad 100 tytułów.

IAR Stankiewicz/dyd

Źródło:IAR
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki