REKLAMA

Większościowy akcjonariusz Pepco sprzeda akcje? Nie "po obecnej cenie"

2023-11-20 08:12, akt.2023-11-20 08:26
publikacja
2023-11-20 08:12
aktualizacja
2023-11-20 08:26

Ibex Group, większościowy akcjonariusz Pepco Group, nie ma zamiaru sprzedawać akcji spółki po obecnej lub zbliżonej do obecnej cenie, a w ramach długoterminowego podejścia może, od czasu do czasu, dokupywać akcje tej spółki - poinformował Ibex w strategii inwestycyjnej dotyczącej Pepco Group.

Większościowy akcjonariusz Pepco sprzeda akcje? Nie "po obecnej cenie"
Większościowy akcjonariusz Pepco sprzeda akcje? Nie "po obecnej cenie"
/ FORUM

"Jesteśmy przekonani, że akcje Grupy Pepco są obecnie znacząco niedowartościowane i nie mamy zamiaru sprzedawać akcji po obecnej lub zbliżonej do obecnej cenie (...)" - napisano w komunikacie.

"Jesteśmy skoncentrowani na stałym wspieraniu budowania wartości akcji Pepco Group w okresie najbliższych kilku lat i będziemy nadal zarządzać naszym udziałem w akcjonariacie tej spółki w sposób uporządkowany i przemyślany" - dodano.

Ibex oceniło, że długofalowa zdolność budowania wartości przez Pepco Group jest atrakcyjna.

"Pepco Group jest rynkowym liderem rosnącego segmentu rynku, ma doskonałe marki prowadzące silnie rosnącą działalność oraz ma mocną trajektorię odbicia w zakresie zyskowności. Jesteśmy przeświadczeni, że doświadczone kierownictwo Pepco Group wykorzysta te strategiczne możliwości" - napisano w komunikacie.

"Nasze podejście od wielu lat jest skutecznie realizowane na wielu międzynarodowych rynkach akcji przez dużych prywatnych inwestorów, z takim samym zamierzeniem - osiągnięcia założonych celów w zakresie budowania wartości" - dodano.

Ibex Group ma ok. 72,15 proc. akcji Pepco Group. (PAP Biznes)

seb/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (1)

dodaj komentarz
simonsoft8
ktoś ... agencja towarzyska

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki