REKLAMA
Tour de spółki

Hossa Pomysłów DM BZ WBK i Comarch

2009-10-30 12:00
publikacja
2009-10-30 12:00
Dom Maklerski BZ WBK S.A. przy udziale Comarch SA zorganizował konkurs dla użytkowników serwisu Inwestor online z okazji 10-lecia jego istnienia. Na stronie www.dmbzwbk.pl/10latinwestora internauci mogą zgłaszać swoje pomysły i propozycje dotyczące rozwoju serwisu i jego funkcjonalności. Spośród uczestników konkursu wyłonionych zostanie dziesięciu zwycięzców będących autorami dziesięciu najlepszych pomysłów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
- System Inwestor online, uruchomiony przez DM BZ WBK w 1999 roku, był jednym z pierwszych rozwiązań na polskim rynku, który umożliwiał dostęp do rachunku inwestycyjnego oraz składanie zleceń przez Internet. Dzisiaj jest wiodącym tego typu narzędziem na rynku, umożliwiającym inwestowanie na giełdach w Warszawie i za granicą, analizę rynku i kursów poszczególnych spółek, podgląd rachunku inwestycyjnego w czasie rzeczywistym czy też składanie zleceń poprzez urządzenia mobilne. O jakości naszego rozwiązania świadczą najwyższe pozycje naszych klientów w rankingach oceniających internetowe platformy transakcyjne - mówi Grzegorz Prosowicz z Centrum Rozwoju Biznesu, Comarch SA.

- Byliśmy jednym z pierwszych domów maklerskich, które zaoferowały transakcje w sieci. Wiedzieliśmy, że inwestowanie przez Internet jest przyszłością naszego biznesu, ale szybkość rozwoju tego kanału przerosła nasze oczekiwania. Decyzja mogła być tylko jedna - rozwój usług elektronicznych stał się naszym strategicznym priorytetem. Obecnie, za pośrednictwem Internetu, umożliwiamy inwestowanie na największych giełdach światowych. Nie mam wątpliwości, że dzisiejszą pozycję rynkową DM BZ WBK zawdzięczamy w dużej mierze serwisowi Inwestor online - podkreśla Mariusz Sadłocha, Prezes Zarządu DM BZ WBK.

Comarch
od ponad 10 lat dostarcza narzędzi umożliwiających klientom domów oraz biur maklerskich inwestycje giełdowe oraz zapewniających dostęp do bieżących danych rynkowych przez Internet i platformy mobilne. Obecnie rozwiązania Comarch wykorzystywane są przez nagradzane za technologię i innowację biura maklerskie, takie jak DM BZWBK SA, DM BOŚ SA, BM ALIOR i BM BPH.  
 
W zakresie narzędzi wspierających inwestycje w kanałach elektronicznych Comarch oferuje Comarch Notowania Online 3, Comarch Internet Investments i Comarch Mobile Investments.

Dom Maklerski BZ WBK jest jednym z najlepszych i największych brokerów na polskim rynku. Silną  pozycję rynkową Domu Maklerskiego BZ WBK potwierdzają  nagrody oraz rankingi niezależnych instytucji. Najbardziej cenne są te, które odzwierciedlają uznanie Klientów. DM BZ WBK od dłuższego czasu gości na I miejscu w rankingach serwisów internetowych domów maklerskich publikowanych w Gazecie Prawnej (25.02.2008 r., 25.09.2008 r., 30.01.2009 r.). Gazeta Prawna ogłosiła, iż „Dom Maklerski BZ WBK ma serwis internetowy najbardziej przyjazny klientom" oraz „DM BZ WBK najlepiej obsługuje klientów w sieci." Również miesięcznik Forbes w dorocznych rankingach wysoko ocenia serwis internetowy DM BZ WBK (Forbes 11/07, 10/08 i 10/09). Dom Maklerski BZWBK S.A. (www.dmbzwbk.pl) podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego. 


/ Comarch
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki